اختلافات حوضه آب با برگزاری نشست‌های مشترک برطرف می‌شود

ایرنا نوشت : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به دستور وزیر کشور در خصوص رفع مسائل حوضه آب و برطرف کردن اختلافات بین استانی ، نشست‌هایی با حضور استانداران و مدیران مربوطه بزودی در وزارت کشور برگزار می شود.

اقبال عباسی  با اشاره به برگزاری نشست شورای تامین این استان با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ، اظهار داشت: در این نشست اعضا شورای تامین استان در مورد مساله آب، نرخ بیکاری، قاچاق کالا و ارز، اختلافات مرزی، حمل و نقل سوخت، موضوع ارتباطات، فضای مجازی، انتخابات، تقسیمات کشوری و مسائل صنفی گزارش و ارائه پیشنهاد و راهکار پرداختند و در ادامه وزیر کشور ضمن ارائه راهکارهای لازم دستور داد برای پیگیری مسائل حوزه آب و رفع اختلافات بین استانی در خصوص اجرای طرح ها نشستی با حضور مسئولان دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری در وزارت کشور برگزار و نتایج آن اعلام شود.
وی ادامه داد: همچنین در این نشست با حضور رئیس شورای امنیت کشور در خصوص رفع چالش های استان نظیر بیکاری، قاچاق کالا و ارز، حمل سلاح و مواد مخدر راهکارهایی ارائه و تصمیماتی گرفته شد و همچنین آقای وزیر دستور داد چنانچه طرحی برای رفع آسیب تدوین و بصورت پایلوت در این استان اجرا شود بی‌شک از طریق وزارت کشور به اندازه کافی کمک خواهد شد.
عباسی تصریح کرد: در این نشست همچنین اعضای شورای تامین استان گزارشی از وضعیت سیاسی، اجتماعی استان ارائه دادند و وزیر کشور راهکارهایی در خصوص کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در استان نظیر اعتیاد،  مشروبات الکی و طلاق ارائه دادند و ابراز امیدواری کردند که با تعامل و وحدت لازم و تقویت همکاری های بین بخشی بتوان این آسیب ها را کنترل و کاهش داد.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دکتر رحمانی فضلی در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت کشور در معادلات بین المللی، منطقه ای و ملی، همراهی ملت و پایداری در برابر دشمن را از علل اصلی اقتدار و ابهت نظام در عرصه بین المللی عنوان کرد.

گفتنی است ، وزیر کشور به دعوت استاندار چهارمحال و بختیاری به این استان سفر کرده است.

دیدار با امام جمعه شهرکرد، شرکت در نشست شورای تامین، شرکت در ستاد اقتصاد مقاومتی و بازدید از کارخانه حجاب شهرکرد برنامه های سفر دو روزه عبدالرضا رحمانی فضلی به چهارمحال و بختیاری است.

46

کد خبر 1287675

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =