تامین مسکن محرومین البرز بطور جد در دستور کار مدیران و مسئولین البرز قرار دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به پیگیری و توجه استاندار محترم نسبت به وضعیت مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی گفت: عنوان کرد: می توان با استفاده از ظرفیت های مسکن مهر و طرح اقدام ملی ۴۴۰۰واحد مسکونی البرز گامی موثر در راستای تامین مسکن محرومین برداشت.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری البرز : علی درویش پور در جلسه شورای تامین مسکن محرومین کمیته امداد امام خمینی افزود: رسیدگی به مشکلات مدد جویان و نیازمندان البرز باید دغدغه اصلی مدیران و مسئولین استان باشد. 
وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین نیاز های مددجویان معضل مسکن است که باید نسبت به این امر اهتمام ویژه داشته باشیم.
درویش پور با اشاره به پیگیری و توجه استاندار محترم نسبت به وضعیت مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی گفت: می توان با استفاده از ظرفیت های مسکن مهر و طرح اقدام ملی ۴۴۰۰واحد مسکونی البرز گامی موثر در راستای تامین مسکن محرومین برداشت.
وی افزود: انسجام و هم افزایی دستگاه های اجرایی به ویژه کمیته امداد امام خمینی و اداره راه و شهرسازی البرز جهت حل مشکلات مسکن محرومین ضروری است.

همچنین علی درویش پور ضمن حضور در مناطق محروم شهر کرج، از نزدیک با خانواده های نیازمند دیدار کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی جویای مشکلات و معضلات خانواده های نیازمند شد و با اشاره به توجه ویژه استاندار محترم به مددجویان کمیته امداد مبنی بر پیگیری و رسیدگی مشکلات این عزیزان تاکید کرد.

46

کد خبر 1287729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =