برگزاری اولین رویداد شتاب «استارتاپ ویکند» مبلمان شهری در کرج

سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج از برگزاری اولین رویداد شتاب (استارتاپ ویکند) مبلمان شهری به همت مدیریت پژوهش و دفتر کارآفرینی این مرکز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین،  سید علی اکبر میروکیلی، سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج از برگزاری اولین رویداد شتاب (استارتاپ ویکند) مبلمان شهری به همت مدیریت پژوهش و دفتر کارآفرینی این مرکز خبر داد و گفت: حوزه فعالیت این رویداد مبتنی بر مدیریت شهری در بخش مبلمان شهری است و سایر زمینه های مربوط به این بخش از سوی کارآفرینان خواهد بود.

سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج با بیان اینکه امروزه حوزه مدیریت شهری به یکی از مهمترین جولانگاه‌های استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان تبدیل شده است، افزود: تحقق نسل سوم دانشگاه و حرکت به سمت توسعه اقتصاد دانش بیان با برگزاری رویدادهای شتاب و بهره گیری از ظرفیت های علمی و تجربه ای اکوسیستم استارتاپی میسر خواهد شد.

وی اظهار کرد: این دانشگاه در این حوزه گام های بلندی برداشته است و همواره به دنبال توان افزایی دانشجویان خود بوده و به همین دلیل در مجموعه های آموزشی خود مراکز نوآوری دایر کرده تا دانشجویان بتوانند در آن ضمن تأسیس شرکت، ایده های خود را توسعه دهند و ما نیز در این مسیر به آنان تسهیلات اعطا می کنیم.

میروکیلی عنوان کرد: در گام نخست با ترویج گپ های فناورانه نسبت به ترغیب دانشجویان جهت تشکیل تیم های استارتاپی اقدام شده و این استارتاپ فعالیت‌های خود را در حوزه مدیریت شهری متمرکز کرده است تا فرآیند کارآفرینی از ایده تا محصول و تجاری سازی به جوانان و دانشجویان علاقمند آموزش داده شود.

وی تصریح کرد: این رویداد در محورهای کیوسک و اتاق های شهری، مخازن شهری، عناصر و نمادهای اطلاع رسانی، صندوق های شهری، حفاظ ها و جداکننده ها، پایانه ها و ایستگاه های شهری، وسایل بازی و ورزشی و انواع اِلمان برگزار می شود؛ علاقمندان به شرکت در رویداد شتاب می توانند آثار خود را تا سوم شهریور به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

46

کد خبر 1287733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =