برگزاری همایش چهره‌های ماندگار موسیقی و تئاتر آبادان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان از برگزاری همایش چهره‌های ماندگار موسیقی و تئاتر این شهر خبر داد.

مسعود سهیم پور معرفی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: به منظور تکریم فعالین و پیشکسوتان عرصه موسیقی و هنرهای نمایشی شهرستان آبادان، این اداره با همکاری موسسات تک منظوره(هنری) شهرستان همایش چهره های ماندگار موسیقی و تئاتر آبادان را برگزار می کند.

معرفی افزود: اگر امروز موسیقی و هنرهای نمایشی آبادان حرف‌های زیادی در استان و کشور برای گفتن دارند و شناخته شده هستند به سبب همت والای چهرها و افرادی است که خاک صحنه خورده و سرما و گرما را در فصول مختلف لمس کرده‌اند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در خصوص برگزاری همایش چهره‌های ماندگار موسیقی و تئاتر آبادان خاطرنشان کرد: این همایش با همکاری ۶ موسسه تک منظوره(هنری) شامل: ( نوای ماندگار اروند، آوای شباهنگ مهر اروند، هنر آوای اروند، رها ندای طلوع اروند، آوای احمد الماس اروند، جادوی هزاره  ققنوس اروند)، انجمن‌های موسیقی و هنرهای نمایشی آبادان، شهرداری آبادان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان برگزار می‌شود.

سهیم پور عنوان کرد: همایش چهره‌های ماندگار موسیقی و تئاتر آبادان ساعت ۲۰:۳۰ روز شنبه مورخ  ۲۶ مرداد ماه در محل سینما مهر آبادان با حضور مردم و علاقمندان به فعالیت های فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

46

کد خبر 1289397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =