تجلیل از مقام آزادگان ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است

فرماندار خرم آباد در آیین بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن، گفت: آزادگان بزرگترین مروجان فرهنگ ایثار و مقاومت هستند که همواره در تاریخ ماندگار خواهند بود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، اسد عبداللهی در این مراسم که پیش از ظهر امروز به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و موسسه فرهنگی پیام آزادگان نمایندگی لرستان در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد، گفت: فرهنگ زیربنای تمام حوزه هاست و تجلیل از مقام شامخ آزادگان ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است.

فرماندار خرم آباد تصریح کرد: دوران دفاع مقدس شناسنامه درخشان انقلاب اسلامی است و اگر رشادت، ایثار و مقاومت های شهداء، جانبازان و آزادگان نبود شاید امروز در کشور شاهد این امنیت و آرامش نبودیم.

شرایط امروز کشور بسیار سخت تر و دشوارتر از دوران دفاع مقدس است

وی ادامه داد: شرایط امروز کشور بسیار سخت تر و دشوارتر از دوران دفاع مقدس است زیرا دشمن پس از تحمیل یک جنگ هشت ساله، به قدرت نظامی ما پی برد و از همین روی جنگ و تحریم اقتصادی را در پیش گرفت.

عبداللهی اذعان داشت: کلید عبور کشور از این گردنه دشوار همان فرهنگ ایثار و مقاومتی است که آزادگان بزرگترین مروجان آن هستند و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهند بود.

فرماندار خرم آباد در پایان خاطر نشان ساخت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در پاسداشت رشادت ها و ایثار آزادگان، خدمات بسیاری را به این عزیزان ارائه نموده تا پاسخگویی خدمات ایشان باشد.

46

کد خبر 1290486

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =