۰ نفر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
سایه بلاتکلیفی از هر سو روی سر پرسپولیس

این هم از دسته گل‌های جدید.فصلی که نکوست از بهارش پیداست!

از شروعش؛ از تغییرات مدیریتی و کناره گیری عنقریب عرب و حتی  برخی اعضای هیات مدیره گرفته تا عدم برگزاری جشن قهرمانی لیگ و حذفی و اهدای سوپرجام  یا برگزاری مراسم رونمایی از لباس تیم قهرمان و انتخاب طرحی از میان طرح های لباس آماده و مهم تر از همه اینها بلیط فروشی و سرگردانی محض هواداران یک روز قبل از شروع بازی افتتاحیه  لیگ. 

بله، به شرکت ریحان فیلم تعهد هفت میلیاردی برای بلیط فروشی داده شده و بعد عرضه بلیط به شرکت توسعه و تجهیز واگذار  شده. از سویی هنوز امکان استفاده از طبقه دوم آزادی مهیا نیست و مهم تر از همه  اینکه نحوه بلیط فروشی نه از سوی سازمان لیگ و نه از سوی باشگاه اعلام نشده است. قرار است شرکت توسعه و تجهیز بلیط ها را عرضه کند اما هنوز گفته نشده که چگونه هواداران پرسپولیس می توانند بلیط را تهیه کنند. در این راستا فقط مصاحبه و اطلاعیه است که درباره لزوم برخورداری از کارت ملی برای ورود به استادیوم را می خوانیم و بس و دریغ از ذره ای اطلاع رسانی. 

.. و به همین راحتی اگر هواداران پرسپولیس هشیار نباشند تیم  پرسپولیس از نعمت حضور بسیاری از هوادارانش محروم خواهد شد ؛ آن هم در افتتاحیه لیگ و دیداری که به واسطه قرعه دشوار در شروع لیگ و شش هفته ابتدایی برد آن برای سرخ ها حکم نان واجب تر از شب را دارد. 

حالا انحلال کانون هوادران باشگاه و بلاتکلیفی محض روی سکوها یا   اینکه بازیکن کلیدی تیم در آستانه شروع  لیگ جراحی و مهم ترین بازی ها را ازدست می دهد و محل تمرینات تیم مدام تغییر می کند موجب ناراحتی کالدرون شده و  صدای مربی در می آید که قرار بوده دو خارجی بگیریم و بودجه ما برای جذب بازیکن خارجی محدود است. 

لیگ نوزدهم بعد از کلی تاخیر و اما  و اما شروع می شود و هنوز تکلیف سوپرجام قبلی را باید در سوییس و امضا و آرا قاضی cas جستجو کرد و  سوپرجام این فصل هم هنوز مشخص نیست چه زمانی و چگونه به تیم قهرمان اهدا می شود و صرفا به یک مکاتبه بسنده شده است . 

عجب فوتبالی داریم ما و عجب حکایتی دارد این پرسپولیس. اینها حقایق تلخی است که پشت پرده هایی نیز دارد.

251 251

کد خبر 1291891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =