افتتاح ۷۹ پروژه اقتصادی و عمرانی در خرم آباد همزمان با هفته دولت

فرماندار خرم آباد از افتتاح ۷۹ پروژه اقتصادی و عمرانی همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، اسد عبداللهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: در هفته دولت سال جاری، بنا بر اعلام دستگاه های اجرایی، ۷۹ پروژه ی عمرانی و اقتصادی در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود : سر جمع اعتبارات این پروژه ها حدود یکصد و سی میلیارد تومان بوده که از محل اعتبارات ملی، استانی و تسهیلات تامین شده است.

عبدالهی  ادامه داد: این پروژه ها با محوریت اقتصادی و عمرانی و در حوزه های راه، آب، برق، گاز، کشاورزی و ... مورد بهره برداری قرار می گیرند همچنین در این هفته طرح های وابسته به دهیاری های شهرستان نیز افتتاح خواهند شد.

آغاز هفته دولت با غباررویی گلزار شهدا

فرماندار خرم آباد سپس به برنامه های اولین روز هفته دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: برنامه های هفته دولت در استان و شهرستان رسماً با آیین غبارروبی گلزار شهدای خرم آباد با حضور استاندار لرستان، مدیران و پرسنل ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی استان و شهرستان از ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخه دوم شهریور ماه سال جاری آغاز می شود.

عبداللهی در پایان خاطر نشان ساخت: در ادامه برنامه های اولین روز هفته دولت در شهرستان خرم آباد، شاهد افتتاح هتل شاپور خواست در عصر روز شنبه دوم شهریور ماه در دهستان رباط، جنب روستای بهرامجو با حضور استاندار لرستان و مدیران و پرسنل دستگاه های اجرایی استان و شهرستان خواهیم بود.

46

کد خبر 1292119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =