دوران دفاع مقدس نباید بە فراموشی سپردە شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: یاد و خاطره دوران سرنوشت ساز دفاع مقدس نباید به هیچ وجه به فراموشی سپرده شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هفته دولت فرصتی برای بیان خدمات دولت و نظام به مردم و بستری برای زدودن غبار ناامیدی از جامعه است.

وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم برای برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس باید به نحو مطلوب انجام شود، گفت: ما هر چه داریم به لطف ایثار و فداکاری رزمندگان است و باید هرچه در توان داریم برای زنده نگاه داشتن این ایام به کار بگیریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد: نباید گذاشت که دوران سرنوشت ساز و حماسی دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود، چرا که فرزندان این ملت در آن ایام با هرچه در توان داشتند از کشور و انقلاب دفاع کردند.

خوش اقبال در ادامه سخنان خود به ضرورت احداث موزه دفاع مقدس در سنندج اشاره کرد و افزود: کردستان از جمله استانهای درگیر جنگ در دوران دفاع مقدس بود و ضرورت دارد موزه دفاع مقدس هر چه زودتر احداث شود.

وی تصریح کرد: استانهای درگیر جنگ و از جمله کردستان در احداث موزه دفاع مقدس کوتاهی کردند و استانهایی که درگیر جنگ نبودەاند زودتر اقدام به احداث موزه دفاع مقدس کرده اند.

46

کد خبر 1293224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =