اجرای طرح نظارتی لوازم التحریر ویژه بازگشایی مراکز آموزشی لرستان

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از اجرای طرح نظارتی لوازم التحریر ویژه بازگشایی مراکز آموزشی استان در سال۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمدرضا صفی خانی در این رابطه گفت : طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از ۱۰ شهریور لغایت ۱۰ مهر ۹۸در استان لرستان اجرا می شود تا از برخی تخلفات در حوزه فروش لوازم و وسایل مدرسه جلوگیری به عمل آید.

وی بیان اینکه طرح نظارتی ویژه بازگشایی مراکزآموزشی با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت ، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی استان برگزار می گردد افزود: این طرح درقالب ۳۰ اکیپ به صورت ثابت و سیار همزمان با سراسر کشور اجرا می شود.

نظارت بر رعایت درصد سود مجاز در مقاطع عمده و خرد فروش

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: در این طرح نظارت بر ، ارائه فاکتور فروش معتبر توسط واحد های عرضه کننده لوازم التحریر، دفتر دانش آموزی ، خودکار، مداد ، کیف وکفش، البسه دانش آموزی،کاغذ A۴ ممانعت از فروش اجباری نوشت افزار به صورت سبدی به مشتریان و نظارت بر رعایت درصد سود مجاز در مقاطع عمده و خرد فروش انجام میشود.

صفی خانی ادامه داد: جلوگیری از عرضه انواع اقلام نوشت افزار تقلبی و غیر استاندارد وبرخورد قانونی با کالاهای قاچاق در سطح بازار و همچنین جلوگیری از عرضه هرگونه نوشت افزار منقوش به تصاویر غیر اخلاقی در سطح بازار از دیگر اهداف این طرح می باشد.

وی خاطر نشان کرد: هم استانی های عزیزدر صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه می‌توانند با سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان تماس حاصل فرمایند.

تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی به دانش آموزان

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان اضافه کرد: جهت رفاه حال هم استانی های عزیز نمایشگاه لوازم التحریر ، کیف،کفش در مرکز استان و شهرستان های تابع که اعلام آمادگی نمایشگاه نمایند برگزار میشود و کلیه لوازم التحریر موردنیاز دانش آموزان ۱۵ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد.

46

کد خبر 1293926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =