ورود شهرداری به زوایای پنهان تبدیل زمین حسینیه به برج در سعادت‌آباد

تسنیم نوشت: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ماجرای زمین سعادت آباد که به جای حسینه به تبدیل به برج شد، از ورود شورای شهر و شهرداری به بررسی این پرونده خبر داد.

محسن هاشمی درباره ماجرای زمینی که مجوز حسینیه گرفت ولی به برج تبدیل شد، اظهار کرد:  این موضوع از زمانی که رسانه‌ای شده به صورت ویژه در دست بررسی قرار گرفته است و نیروهای حراست و بازرسی نیز موضوع را در دست پیگیری دارند.

وی تصریح کرد: بنده نیز موضوع را پیگیری کرده‌ام و با توجه به اینکه این ماجرا زوایای پنهانی دارد اجازه بدهید بعداً در این مورد بیشتر توضیح خواهم داد اما به طوری کلی این موضوع در دست بررسی است.

هاشمی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع قرار شده است که بخش‌های اشاره شده گزارش خود را آماده کنند تا بتوانیم به طور دقیق به ماجرای این زمین رسیدگی کنیم و اظهار نظر در این مورد هم اکنون بی مورد است و باید ابعاد این ماجرا به طور دقیق بررسی شود اما شهرداری قطعاً بر اساس قانون عمل خواهد کرد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در روزهای گذشته اطلاعاتی از شهردار منطقه در مورد زمین سعادت آباد اخذ شده است و البته این پروژه هم اکنون متوقف شده است.

۴۷۴۷
کد خبر 1295609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =