انتخابات هیات فوتبال تهران و چند سوال از مسئولان/شایعات مهندسی شدن را از بین ببرید

انتخابات هیات فوتبال استان تهران که قرار بود روز پنج‌شنبه و با نظارت فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برگزار شود ظاهرا به تعویق افتاده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛هیات فوتبال استان تهران در چند وقت اخیر حواشی زیادی داشته است و گمان خیلی ها این است که یکی از جنجالی ترین انتخابات سال های اخیر برگزار خواهد شد.انتخاباتی که لازم است پیش از برگزاری آن به چند نکته درباره اش اشاره شود.نکته هایی که هر کسی که مسئول است به آنها پاسخ بدهد.
1:به عنوان نکته اول چرا لیست اعضا به صورت رسمی برای آنها  فرستاده نشده است؟اگر این موضوع درست است، پس چرا در ابتدای کار، لیست را از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتساپ ارسال کرده اند و اگر این موضوع غلط است می‌توانید ذکر کنید که در کجای دنیا، این اتفاق می‌افتد و دعوت‌نامه به‌صورت رسمی ارسال نمی‌شود؟
2:حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ، یکی از افراد تاثیرگذار در فدراسیون فوتبال است.چگونه می‌شود که در ابتدا اعلام می‌کنند که این شخص حق رای دارد و تمامی کاندیداها با رایزنی خود سعی می‌کنند که نظر این فرد را جلب کنند، اما ناگهان متوجه می‌شوند که بهاروند در استان لرستان رای داده است و در تهران حق رای ندارد؟!
3:در ابتدا اعلام شد که بانوان ورامین به‌دلیل اینکه پارسال در مجمع نبوده اند، نمی‌توانند امسال هم در مجمع حضور داشته باشند و ابهام بزرگ دیگر اینکه چرا پارسیان شهر قدس که در لیگ برتر حاضر بوده است،در حال حاضر در لیست نیست؟ سوالی که مطرح می شود این است که اگر استدلال شما در ابتدا درست بود، چرا بعد از یک روز حرف‌ها و استدلال‌های‌تان را عوض کردید و فوتسال ورامین را در لیست قرار می‌دهید؟
4:روز اول که لیست اعلام شد، همه فوتبالی‌ها و فوتسالی‌ها اعلام کردند که تیم سایپا در بخش بانوان فعالیت می‌کند حال چگونه می‌شود که دبیر مجمع از این موضوع اطلاع نداشته باشد؟ چرا کاری می‌کنیم که به سایپا بی‌حرمتی شود.آن هم به به تیمی عضوی از هیات فوتبال استان تهران است و برای چند بار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا؟
5:در اساس‌نامه آمده است که «شهرستان‌های دارای فرمانداری مستقل حق رای دارند».چگونه می‌شود فراموش کنید که تهران دارای فرمانداری است و بلافاصله پس از آن به‌صورت ناگهانی متوجه شوید که تهران هم حق رای دارد و چگونه می‌شود با قرعه‌کشی حوزه جنوب شرق در این بین انتخاب می شو؟حالا که این حوزه انتخاب شد، این کاندیدا چگونه می‌توانند به این سرعت به این حوزه هم سرکشی کنند و برنامه ارائه دهند؟آیا این اتفاقات جفا در حق این کاندیدا نیست؟ آیا دبیر مجمعی که تا این لحظه، بارها و بارها لیست اسامی‌اش تغییر کرده و حدود سه ماه است به سرپرستی دبیر مجمع رسیده است، این موضوعات را نمی‌دانسته که کاندیدا باید خودشان را برای این اتفاق آماده کنند؟
در پایان آیا نمی‌شود انتخابات برگزار شود، اما دبیر مجمع از خود فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش انتخاب شود که آبروی مجمع هم حفظ شود و شایعه هرگونه مهندسی از بین برود؟

251 251

کد خبر 1296487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =