۹ نفر
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
دستگیری اوباش عربده‌کش در یافت‌آباد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از دستگیری ۳ شرور که در محله ۱۷ شهریور یافت آباد ایجاد شرارت و عربده کشی کرده بودند، خبر داد.

 سرهنگ حمیدرضا موسوی بیان داشت: اوایل شهریور ماه جاری وقوع یک فقره شرارت در محله ۱۷ شهریور که منجر به درگیری دسته جمعی شده بود، به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد اعلام که با حضور ماموران در محل، عاملان درگیری و شرارت از محل متواری شده بودند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دستگیری عاملان اصلی این درگیری در دستور کار پلیس قرار گرفت، ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیسی ماموران عملیات کلانتری موفق شدند یکی از عاملان درگیری را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به جرم ارتکابی به همراه ۲ همدستش اعتراف کرد، افزود: متهم در بازجوئی‌های انجام شده اظهار داشت: برای خود نمایی و معروف شدن در محل عربده کشی می‌کردیم که هنگام عربده کشی با اعتراض‌های مردمی مواجه که در نهایت منجر به درگیری شد.
 
سرهنگ موسوی تصریح کرد: مخفیگاه متهم دوم و سوم پرونده نیز توسط عوامل کلانتری شناسایی و ماموران موفق شدند این متهمان را نیز در عملیات‌های مستقل و جداگانه‌ای دستگیر و با دستور قضائی روانه زندان کنند.
 
کلانتر محله یافت آباد بیان داشت: با تکمیل پرونده هر سه شرور در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1298855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =