مجله علمی پژوهشی "پژوهش های انسان‌شناسی ایران" برای دریافت مقاله‌های پژوهشی اصیل و ترجمه متون تأثیرگذار در تاریخ انسان‌شناسی فراخوان همکاری داده است.

به گزارش خبرآنلاین،مجله علمی پژوهشی "پژوهشهای انسان‌شناسی ایران" با مدیر مسئولی دکتر غلامرضا جمشیدیها و سردبیری دکتر ناصر فکوهی با فعالیت خود را از نیمه دوم سال 1389 آغاز کرده ‌است.

علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را در چهار حوزه : انسان‌شناسی زیستی، انسان‌شناسی زبان‌شناختی، انسان‌شناسی باستان‌شناسی و انسان‌شناسی فرهنگی تا هشت هزار کلمه در فرمت word، همراه با مشخصات کامل نویسنده و چکیده فارسی و انگلیسی در 250 کلمه به همراه ده کلیدواژه با رعایت ساختار استاندارد مقالات علمی و پژوهشی به آدرس الکترونیک ijar@ut.ac.ir ارسال نمایند.

استادان دانشگاه و پژوهشگران می‌توانند با هدف مطرح ساختن حوزه‌ها و مفاهیم جدید، درباره معرفی و نقد کتابهای مطرح و جدید منتشر شده به زبانهای گوناگون در حوزه علوم اجتماعی به طور عام و انسان‌شناسی به طور خاص مقاله ای برای انتشار به دفتر مجله ارسال کنند.

همچنین این مجله با هدف شناخت اندیشه‌های تأثیرگذار در تاریخ انسان‌شناسی، آماده انتشار ترجمه از متون انگلیسی به زبان فارسی نیز هست، متونی که از زمان انتشار تاکنون در حوزه انسان‌شناسی تأثیرگذار بوده‌ و به متون مرجع تبدیل شده‌اند.

 /62

کد خبر 130045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =