بحث اعتیاد یکی از آسیبهای اجتماعی فراتر از یک وظیفه حقوقی است

جلسه توسعه مشارکت های مردمی با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در دفتر مدیرکل بهزیستی استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فاطمه زهرا توکلی ساعتی پیش در این نشست ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و پاسداشت خون بهای شهدای مبارزه با مواد مخدر بیان داشت:  باید به بحث اعتیاد به عنوان یکی از آسیبهای اجتماعی فراتر از یک وظیفه حقوقی نگاه کرد. 

توکلی افزود: مشارکتهای معنوی و فرهنگی با حضور نیروهای جهادی و سمن ها بحث مبارکی است و تجربه نشان داده است که سازمانهای اجتماعی، با قرار گرفتن در کنار سمن ها می توانند به بستر سلامت اجتماعی دسترسی پیدا نمایند. 

هدف مشترک دستگاههای عضو هماهنگی مبارزه با مواد مخدر  در خصوص رفع آسیبها

وی با اشاره به هدف مشترک دستگاههای عضو هماهنگی مبارزه با مواد مخدر  در خصوص رفع آسیبها اذعان داشت: با ورود نیروهای جدید باید هماهنگی های بیشتری ایجاد شود تا در چرخه باطل موازی کاری و از بین رفتن منابع مالی، انسانی و زمانی قرار نگیریم.

مدیر کل بهزیستی لرستان با اشاره به  شیوه های نوین برای مقابله با اعتیاد ابراز داشت: وجود بانک اطلاعاتی جامع متناسب با جغرافیای منطقه و اولویت دادن به آسیب شناسی مناطق کمک خواهد کرد که ارائه خدمت و آموزش متناسب با آسیب مناطق مختلف باشد.

46
 

کد خبر 1302584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =