سرنوشت فرهاد مجیدی هفته آینده مشخص می‌شود

خبرورزشی نوشت: اعضای کمیته فنی از هر گونه توضیح درباره آنچه در جلسه اخیر تیم ملی امید گذشت خودداری می‌کنند و فقط می‌گویند قرار شده تاج تا پایان هفته درباره تیم امید تصمیم‌گیری کند،

در هیاهوی شهرآورد تهران، مهدی تاج اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال را فرا خواند تا حرف‌های آن‌ها را درباره فرهاد مجیدی بشنود. قرار بود در این جلسه، مجیدی هم حضور داشته باشد، اما تاج ترجیح داد اول حرف‌های کمیته فنی را بشنود. حمید استیلی و تاج پشت درهای بسته روبه‌روی مرتضی محصص، اکبر محمدی، میرشاد ماجدی و سایر اعضای کمیته فنی نشستند و البته محمدرضا ساکت و محمود شیعی هم در این جلسه حضور داشتند.
اعضای کمیته فنی از هر گونه توضیح درباره آنچه در این جلسه گذشت خودداری می‌کنند و فقط می‌گویند قرار شده تاج تا پایان هفته درباره تیم امید تصمیم‌گیری کند، ولی یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال مدعی است اعضای کمیته فنی بعد از بحث و تبادل نظر با هم خواهان قطع همکاری با فرهاد مجیدی شدند و برداشت فنی‌شان این بود که عملکرد فرهاد طی این مدت نشان می‌دهد او نمی‌تواند این تیم را به المپیک برساند، اما مهدی تاج بعد از شنیدن حرف‌های اعضای کمیته فنی، تقاضای یک جلسه دوباره کرد و قرار شد تصمیم نهایی را بعد از صحبت‌های خصوصی با حمید استیلی و فرهاد مجیدی اعلام کند.

استیلی و ماجدی برای قرعه‌کشی به تایلند می‌روند
چهارم مهرماه قرعه‌کشی بازی‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا به میزبانی تایلند برگزار می‌شود و حمید استیلی به عنوان مدیر فنی تیم امید همراه میرشاد ماجدی، عضو کمیته فنی و رئیس کمیته آموزش که شناخت خوبی از تایلند دارد، به این مراسم می‌روند. در این مراسم مشخص می‌شود امیدهای ایران برای رسیدن به المپیک با چه تیم‌هایی همگروه خواهند شد.

255 41

کد خبر 1302828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =