سید:لیگ ایران فقط جنگ است و درگیری

همان طور که وعده داده بود در فینال قهرمانی شکست مقابل استرالیا را جبران کردند.آن هم در یک بازی کاملا برتر.با این حال سید والیبال ایران می‌گوید که این مسابقات به شدت خسته کننده بود.

مهری رنجبر:او پیش بینی قهرمانی را از همان روز اول هم کرده بود و حالا تقریبا چند هفته ای زمان دارد تا فارغ از هیاهوی تیم ملی به تیم باشگاهی اش و ورودی دیگر به دنیای حرفه ای‌تر ها فکر کند یعنی بازی در تیم پلاس لیگا لهستان.

سید مبارک باشد قهرمانی.
مبارک همه و مبارک مردم باشد.

چطور بود مسابقات؟همان طور که گفته بودی انتقام شکست از استرالیا را گرفتید؟
شکست چیزی است که ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیفتد.هیچ کسی از پیش برنده نیست.در مرحله مقدماتی و مقابل استرالیا کمی بدشانس بودیم.چند مصدوم داشتیم و باید اعتراف کنم که خیلی هم خوب نبودیم.نمی دانم شاید هم غافلگیر شدیم اما نکته ای که وجود داشت از آن شکست درس گرفتیم.

به نظر می رسد که آنها در انتخابی المپیک جدی ترین رقیب ما باشند این را قبول داری؟
به نطر همین طور است. ما می دانیم هیچ وقت از پیش برنده نیستیم.در فینال هم همان طور که پیش بینی کرده بودم به آنها خوردیم و شکست قبلی را جبران کردیم.

در کل مسابقات قهرمانی آسیا چطور بود؟
روزهای راحت و بدون استرس.سختی هم که ندارد.(خنده)

جدی می گویی؟
بازی ها خیلی خسته کننده بود. چرا که تیم ما سطح بالاتری در دنیا بازی می کند و سخت است برای بازی مقابل تیم های درجه چندم آسیا با صد درصد انگیزه بازی کنیم . البته این قضیه دلیلی نشد تا ما قهرمانی آسیا را از دست بدهیم. 

ظاهرا تماشاگران هم انگیزه های لازم را نداشتند.این را حس کردید؟
دقیقا. هواداران والیبال آن قدر بازی با تیم های بزرگ  مثل روسیه ، آمریکا و... را در سالن 12 هزار نفری آزادی دیده اند که دیگر برایشان تماشای بازی تیم های آسیایی جذابیتی ندارد و برایش به سالن نمی آیند.همان طور که دیدید تا بازی فینال سالن چندان هم پر نبود.

سید از بازی در لیگ لهستان بگو.تو این پیشنهاد را در شرایطی قبول کردی که سال قبل پیشنهاد "سیه نا" را رد کردی.
امسال انگیزه های زیادی دارم.من وقتی پیشنهاد اولشن به دستم رسید انتخابم را کردم.شرایط در لیگ ایران خوب نیست چه از نظر فنی و چه حاشیه .لیگ ما فقط جنگ است و دعوا و درگیری.

با این شرایط  برای جام قهرمان قاره ها با تیم ملی به ژاپن نمی روی؟
این تصمیم با من نیست. هرچند شرایط بدنی ام به خاطر حضور 6 ماهه در اردو  مناسب نیست و مسابقات جام جهانی هم خیلی سنگین است ، 11 بازی در 15 روز . اصلا برنامه خوبی ندارد ، سه بازی و یک روز استراحت و البته نتیجه اش هم  تاثیری  در رنکینگ جهانی ندارد و انتخابی المپیک هم نیست. حضور آن ،اصلا  فرصتی برای ریکاوری نمی ماند ،چرا که هفته بعد از جام قهرمان قاره ها  لیگ لهستان شروع می شود و بازیکنان شاغل در لیگ های اروپایی نمی توانند بدنسازی کنند وبعد هم انتخابی المپیک را داریم. بنابراین شاید با اجازه سرمربی نروم.

251 41

کد خبر 1303253

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =