آماده باش پلیس راهور از ۱۷ تا ۳۰ مهر/ پیش بینی افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی زائران اربعین

فارس نوشت: رئیس پلیس راهور ناجا از آماده‌باش مأموران پلیس راه و راهور برای خدمت رسانی به زائران اربعین از ۱۷ تا ۳۰ مهر ماه خبر داد.

سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در کمیته هماهنگی طرح های ترافیکی  اربعین در مقر پلیس راهور به حذف ویزا اشاره و اظهار داشت:پیش‌بینی می‌شود افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی زوار اربعین حسینی را داشته باشیم.

وی گفت: از ۱۷ تا ۳۰ مهر ۲۰۲۲۶ مامور پلیس راه برای تسهیل در تردد و مدیریت ترافیک در مسیرهای منتهی به مرزها و همچنین در مرزها حضور فعال دارند.

وی تصریح کرد: متاسفانه مرز خسروی تا این لحظه فقط تا ساعت ۱۴ پذیرای زوار هست و۱۰ استان به مرز خسروی نزدیک تر از مهران هستند اگر تغییر ساعت پیدا کند از میزان تردد زوار در مهران خواهد کاست.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: چهار هزار دستگاه خودرو و موتورسیکلت در محدوده استان های منتهی به مرزها مستقر هستند و ۱۱ هزار و ۴۴۰ نیروی پیاده نیز آماده خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی هستند.

وی گفت :در مهران معاون اجرایی، در مرز خسروی رئیس پلیس راه, در خوزستان معاون عملیات و در خود شهر مهران رئیس پلیس راهور تهران مستقر هستند و ترافیک و تردد زوار را مدیریت خواهند کرد.

سردار هادیانفر در خصوص سیستم حمل و نقل عمومی اعلام کرد: ۱۲۰۰۰ اتوبوس برای جابجایی زوار در نظر گرفته شده‌اند وبه پایانه اتوبوس‌ها تاکید کرده‌ایم که اتوبوس‌ها ایمن باشند و حتما باید معاینه فنی مجدد شوند؛ قیمت اتوبوس ها در بازگشت از جمله مشکلاتی بوده که در سال‌های گذشته داده ایم که امیدواریم در این خصوص تمهیداتی اندیشیده شود.

۴۷۴۷

کد خبر 1303489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =