باند سارقان منزل در ساوجبلاغ متلاشی شد

میزان نوشت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ اعضای باند سارقان منزل با اعتراف به ۲۵ فقره سرقت دستگیر شدند.

سرهنگ "مهدی فضلی علیشاه" فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل در شهرجدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان و به کارگیری اقدامات پلیسی، باند ۶ نفره سارقان که به تازگی از زندان آزاد شده بودند شناسایی شده و با تعقیب و مراقبت آن ها، در نهایت در چند عملیات غافلگیرانه همه آن‌ها دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ۳ نفر از سارقان مرد و ۳ نفر دیگر خانم بودند، گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد سارقان با شناسایی منازل خالی از سکنه به صورت باندی اقدام به سرقت آن‌ها می‌کردند.

وی تصریح کرد: ابتدا سارقان منکر هرگونه سرقت بودند، اما در مواجهه با مستندات، چاره‌ای جز اعتراف در پیش روی خود ندیده و به ۲۵ فقره سرقت از منازل خالی از سکنه اقرار کردند.

سرهنگ فضلی علیشاه ادامه داد: در بازرسی از منزل متهمان مقدار زیادی اموال مسروقه کشف شد که با تلاش ماموران صاحبان آن‌ها شناسایی شده و تحویل مال باختگان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند و همچنین تحقیقات برای شناسایی سایر مال باختگان و دستگیری مالخران ادامه دارد.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1304746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =