رونمایی از پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر

پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با همکاری مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مراسم رونمایی از پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و همکاری مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مراسم رونمایی از پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر را از ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۱۰ مهرماه در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تالار خواجه نصیر الدین طوسی انجام خواهد شد.

آیت الله حسینی بوشهری، دبیر شورای‌عالی حوزه های علمیه کشور و حجت الاسلام و المسلمین نجف لک زایی، معاون پژوهش دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم و رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و حورا صدر، دختر امام موسی صدر سخنرانی خواهند داشت.

امام موسی صدر، فرزند آیت الله العظمی سید صدرالدین صدر، از شخصیت‌های اثرگذار علمی، سیاسی و اجتماعی نیمه دوم قرن ۲۰ میلادی و نیمه دوم قرن ۱۴ هجری قمری در منطقه خاورمیانه و حتی در سطح بین المللی به شمار می‌آید، که فعالیت‌های اصلاح‌گرانه او در کشور لبنان، منتج به مکانت و تشخص اجتماعی شیعیان و همگرایی و همنوایی آنان با سایر مسلمانان و مسیحیان و پیروان ادیان و مذاهب مختلف لبنان و کل منطقه شامات گردید و او را به عنوان رهایی‌بخش محرومان و رهبر بی‌بدیل شیعیان لبنان به جهان معرفی نمود.

پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی طی تفاهم نامه ای با موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و در مدت۳۰ ماه فعالیت علمی بیش از ۷۰۰۰ نمایه موضوعی تخصصی را از مجموعه «گام به گام با امام موسی صدر» با جدیدترین استانداردهای مدیریت اطلاعات استخراج، بازنمایی و در پایگاه تخصصی آثار امام موسی صدرمنتشر نموده است.

کد خبر 1305986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =