مهم ترین اهداف شورای اطلاع رسانی  ایجاد شور و نشاط در فضای جامعه است

رییس کمیته سیاسی شورای اطلاع رسانی لرستان گفت: یکی از مهم ترین اهداف شورای اطلاع رسانی ایجاد شور و نشاط در فضای جامعه و یاس و ناامیدی در دل دشمنان انقلاب و کشور است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، ماشااله نعمتی گفت : دشمنان انقلاب اسلامی فشارهای مضاعف سیاسی، اقتصادی و تحریم های ظالمانه ای را بر کشور وارد کرده‌اند که می‌بایست مواظب باشیم عده ای ناآگاهانه بلندگوی تبلیغاتی دشمن جهت تضعیف افکار عمومی و جامعه نشوند.

وی اضافه کرد: مخالف نقد منصفانه نیستیم و از آن استقبال می کنیم همچنین مدیر ارشد استان همواره برای این موضوع تاکید داشتند.

رییس کمیته سیاسی شورای اطلاع رسانی لرستان ادامه داد: باید مراقب باشیم تا بلندگوی تبلیغاتی دشمنان نشویم و باید اقدامات دولت را از دستگاه های اجرایی اخذ کنیم و به مردم معرفی شود.

جلسات شورای اطلاع رسانی همواره با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود


رییس کمیته سیاسی شورای اطلاع رسانی لرستان گفت: نظارت و هماهنگی بین دستگاهی از اهداف شورا می باشد و دستگاه های اجرایی عضو کمیته باید اخبار و عملکرد خود را به دبیران این کمیته ارسال کنند.

وی بیان کرد: در حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی ها باید از افراد متخصص استفاده تا بتوان اقدامات شایسته دستگاه های اجرایی معرفی شود.

رییس کمیته سیاسی شورای اطلاع رسانی لرستان ادامه داد: بعد از پایان ماه صفر جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی یک جشنواره بزرگ ملی با حضور همه اقوام ایرانی و هچنین یک همایش با حضور همه‌ی اقوام لرستانی با همکاری دستگاه‌های فرهنگی با هدف ایجاد اتحاد، وحدت، همدلی و هم‌گرایی بین قومیت‌ها در ۶ماهه دوم سال‌جاری برگزار خواهد شد.

نعمتی افزود: در آستانه انتخابات مجلس هستیم و تشکیل و برگزاری شورای اطلاع رسانی مدنظر استاندار محترم می باشد و باید برای سربلندی استان تلاش کنیم.

رییس کمیته سیاسی شورای اطلاع رسانی استان در پایان گفت: رعایت قانون و بی طرفی مجریان در انتخابات باید مدنظر باشد همپنین باید از ظرفیت کارگران در زمینه های محتلف استفاده کنیم و نباید توان آنها را نادیده بگیریم چراکه در انتخابات می تواند نقش پررنگ را برای حضور مردم ایفا کند.

46

کد خبر 1306140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =