بیش از ۳۲۹۲ کیلومتر از خطوط توزیع گاز اردبیل نشت یابی شد

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از نشت‌یابی بیش از ۳۲۹۲ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز این شرکت در شش ماهه نخست سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سردار اسماعیلی هدف از انجام عملیات نشت یابی را ، شناسایی و ثبت نقاطی که نشتی گاز دارند و اطلاع رسانی آن به تیم های کنترل و رفع نشتی دانست و افزود: پس از شناسایی موارد نشتی توسط تیم های نشت یابی، موارد نشتی و مخاطره آمیز در اسرع وقت به بهره برداری ناحیه گازرسانی اعلام و واحدهای مربوطه در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع نشتی اقدام می نمایند.

وی با توجه به لزوم تداوم خدمات گازرسانی و تامین مستمر گاز طبیعی برای مشترکین این مهم را منوط به شناسایی و کنترل نقاط مخاطره آمیز و رفع هرگونه نشتی های موردی و احتمالی برشمرد، گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۳۲۹۲ کیلومتر شبکه توزیع و خط تغذیه و حدود ۱۱۰ هزار انشعاب مورد نشت یابی قرار گرفته است.

اسماعیلی در پایان با تأکید بر جدی گرفتن نشت گاز، به مشترکین عزیز توصیه کرد : به منظور حصول اطمینان از عدم وجود نشت گاز، لازم است مشترکین گاز خانگی سیستم های لوله کشی گاز داخلی منازل خود را حداقل شش ماه یکبار با کف صابون نشت یابی کنند.

۴۶

کد خبر 1308620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =