تمرکز تردد زائران اربعین از کدام مرز است؟

فارس نوشت: رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: به واسطه اطلاعاتی که از دوربین‌های ترددشمار استخراج شده، از ابتدای ماه صفر تاکنون ۶۰ درصد ترددها به سمت مرز مهران بوده است.

سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور ایلام به مهران نیمه سنگین و در حال جریان است. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان این مطلب که در استان‌های کرمانشاه و خوزستان ترددعادی و روان خودروها در جریان است، گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز از وضعیت ترافیکی مطلوبی برخوردار هستند. 

وی به وقوع یک حادثه تصادف رانندگی در ساعت ۳ صبح امروز در استان خوزستان اشاره و بیان کرد: در حادثه تصادف دو دستگاه سواری ۶ نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند؛ انحراف به چپ یکی از وسایل نقلیه علت بروز تصادف بوده است. 

سردار حسینی از رانندگان درخواست کرد که از عجله و شتاب پرهیز کرده و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی  به رانندگی بپردازند؛ همچنین در صورت وجود خستگی و خواب‌ آلودگی از رانندگی پرهیز کنند. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا در خصوص آمار تردد از مرزهای چهارگانه اعلام کرد: به واسطه اطلاعاتی که از دوربین‌های ترددشمار در سطح کشور استخراج شده از ابتدای ماه صفر تاکنون ۶۰ درصد ترددها به سمت مرز مهران بوده است؛ ۹ درصد به سمت مرز خسروی و الباقی مرزهای شلمچه و چذابه که این امر نشان دهنده تمرکز تردد در استان ایلام و مرز مهران است. 

وی گفت: با توجه به این آمار می‌طلبد که تمهیدات برای ورود زوار از مرز مهران اندیشیده شود؛ در این راستا پلیس راه و راهور نیروی انتظامی تمهیدات لازم و تدابیر مناسب را برای بازگشت زوار پیش‌بینی کرده و به مرحله اجرا خواهد گذاشت. 

۴۷۲۳۲

کد خبر 1310093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =