روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد

الیاس حضرتی در روزنامه اعتماد نوشت:از خبری که دیروز منتشر شد، خیلی‌ها خوشحال شدند. نه فقط دل بچه حزب‌اللهی‌ها و انقلابی‌ها از به دام افتادن سردمدار «آمدنیوز» شاد شد، بلکه مردم کوچه و بازار هم از اینکه شنیدند شر مزاحمی التهاب‌آفرین و بدخواه کشور از سرشان کم شد، احساس خرسندی کردند.

ما امروز با نظام سلطه در یک جنگ رسانه‌ای تمام‌عیار قرار گرفته‌ایم. و مراکزی چون آمدنیوز و بعضی از شبکه‌های ماهواره‌ای در حکم توپخانه و پیاده‌نظام این جنگ رسانه‌ای عمل می‌کنند و تا ‌آنجا که زورشان برسد، توان داخلی و خارجی ما را مورد حمله قرار می‌دهند. از این جهت نه فقط موظفیم که مردم را نسبت به نیت و عمل رسانه‌های معاند آگاه کنیم، بلکه سزاوار است با انجام عملیات ضدجاسوسی، فرصت و امکانات و ابزار دشمن را از بین ببریم.

کاری که برادران غیور سپاه کردند در واقع یک عملیات بسیار بسیار مهم است که محاسبات و مناسبات دشمن را بر هم می‌زند. اینکه آمدنیوز متلاشی و رییسش دستگیر شد، چیزی جز قله کوه یخی نیست که قابل رویت است. اصل و عظمت کار در آن بخش‌های ناپیداست که پاسداران گمنام امام ‌زمان توانستند، سرویس‌های اطلاعاتی اروپا و حامیان مالی- فکری آمدنیوز را بفریبند و ایشان را در دام بیندازند.

از این جهت به برادران پاسدار خسته نباشید عرض می‌کنم و از صمیم قلب توفیق و سربلندی‌شان را آرزو می‌کنم. اما در پایان بی‌مناسبت نیست که این نکته را مجددا یادآور شوم که خوب است علاوه بر چنین اقداماتی راه ر تکرار بر خطا ببندیم و اصلا امکان رشد و پروبال گرفتن رسانه‌نماهای معاند را بگیریم. با اصلاح ساختاری رسانه‌ها و همچنین اصلاح نگاه مقامات به این مقوله و اصلاح رسانه‌ ملی و... می‌توانیم فضایی مملو از نشاط و آزادی و همدلی بیافرینیم که در آن امکان نفوذ و رسوخ جریان مزاحمی چون آمدنیوز منتفی شود.

1717

کد خبر 1310437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • NL ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
  0 0
  مقاله به خودی خود خوب است، ولی چسباندن اسم چرچیل در تیتر به اثر فاخری چون شاهنامه ، بی حرمتی به این میراث گرانبهای ادبیات جهان است
 • IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  زم رو جدی نگیرید
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  اصلاح ساختاری رسانه‌ها و همچنین اصلاح نگاه مقامات به این مقوله و اصلاح رسانه‌ ملی و...!!!! بابا خواب ديدي خير باشه!
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  نه بابا... راستی خاوری چطوره ؟
 • IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  1 0
  دم اطلاعات سپاه گرم خدا قوت
 • IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  کاش دزدان بیت المال و بگیرند و اعدام کنند
 • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  با ایجاد تلویزیون های خصوصی و غیر دولتی می توان فرصت را از شبکه های ماهواره ای مخالف گرفت.