۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به مردم سیل زده لرستان پرداخت شد

رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده در لرستان از پرداخت ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به سیل زدگان استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، رضا خواجه ای در این زمینه به خبرنگار خبرآنلاین گفت: در مجموع ۴۴ هزار ۸۰۰ واحد جهت دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شدند تاکنون ۳۸ هزار واحد موفق به عقد قرارداد با بانکها شدند و ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به مردم در مناطق سیل زده استان پرداخت گردیده است.

وی افزود: در حوزه واحدهای تعمیری ، خوشبختانه ۱۷ هزار و هشتصد واحد کار تعمیرات را آغاز که تاکنون تعمیرات و مرمت  ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد به پایان رسید و مشکلات آنها برطرف گردید.

عملیات احداث ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی

خواجه ای با اشاره به واحدهای احداثی ابراز داشت: تعداد ۱۰ هزار و پانصد واحد احداثی شناسایی و عملیات احداث آنها آغاز شده   که حدود ۸ هزار واحد اجرای فوندانسیون و آرماتور بندی ،۶ هزار صد واحد اجرای اسکلت ،۴ هزار و ۲۰۰ واحد دیوارچینی و اجرای سقف و ۱۲۰۰ واحد اجرای گچ و خاک داشتیم.

رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده لرستان در ادامه عنوان کرد: در این مدت تاکنون ۴۲ هزار تن سیمان رایگان در مناطق سیل زده  توزیع شده و تعداد ۲۳۷ دستگاه ماشین آلات سنگین در حال خدمت رسانی به مردم عزیز در مناطق سیل زده لرستان می باشند.

46

کد خبر 1310448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =