نویسنده آمریکایی با رمان جدیدش صدرنشین پرفروش‌ها شد

ایسنا نوشت: در جدیدترین فهرست کتاب‌های داستانی پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز نام آثار جدید نویسندگان پرفروش همیشگی همچون‌ جیمز پترسون و الین هیلدربرند» به چشم می‌خورد.

«نوزدهمین کریسمس»‌ عنوان جدیدترین اثر جیمز پترسون و ماکسین پائترو است که در اولین هفته حضورش در فهرست رمان‌های پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز در رتبه اول قرار گرفته است.

رمان‌ «نوزدهمین کریسمس» نوزدهمین جلد از سری داستان‌های‌ «‌کلوب قتل زنان»‌ و «کارآگاه‌ لیندزی باکسر» این دو نویسنده محسوب می‌شود.

ماکسین پائترو نویسنده آمریکایی است که در نگارش سری رمان‌های «کلوب قتل زنان» ‌با پترسون همکاری می‌کند.

پترسون به طور میانگین سالی ۱۴ کتاب منتشر می‌کند و نام او به عنوان اولین نویسنده‌ای که یک میلیون جلد از آثارش در قالب دیجیتال به فروش رسیده، ثبت شده است.

رمان‌ «حل‌نشده»‌ و «هجدهمین آدم‌ربایی» از دیگر آثار او هستند که در سال جاری به فهرست رمان‌های پرفروش این نشریه راه‌ یافته بودند.

همچنین رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» ‌نوشته‌ دلیا اوئنز با یک پله صعود در جایگاه دوم فهرست پرفروش‌های داستانی این نشریه قرار گرفته است. این پنجاه و هشتمین هفته‌ای است که رمان «‌جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» در این فهرست قرار دارد.

در جایگاه سوم این فهرست اما، نام رمان «در بهشت چه می‌گذرد» نوشته الین ‌هیلدربرند به چشم می‌خورد. الین هیلدربرند نویسنده آمریکایی است که داستان اغلب رمان‌هایش در جزیره نانتاکت جایی که او به همراه خانواده‌اش زندگی می‌کند، رخ می‌دهد.

رمان «در بهشت چه می‌گذرد» در حقیقت دنباله‌ای برای رمان «بهشت در زمستان» ‌است. این نویسنده پیش از این در ماه‌های گذشته با رمان «تابستان سال ۱۹۶۹» موفق شده بود به صدر فهرست پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز راه‌ یابد.

همچنین رمان «خانه نهم»‌ نوشته لی باردوگو» نویسنده آمریکایی کتاب‌های فانتزی در اولین هفته از حضورش در این فهرست در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

رمان «موسسه» اثر استفن کینگ نیز با گذشت شش هفته از حضورش در این فهرست در رتبه پنجم قرار گرفته است.

۵۷۲۴۳

کد خبر 1312255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =