تیم فوتسال ازبکستان با شکست نپال صعود کرد

تیم ملی فوتسال ازبکستان در ادامه مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا با برد ۴ بر یک برابر تیم نپال، صعود خود را به مرحله نهایی قطعی کرد تا دیدار فردا برابر تاجیکستان جنگ برای صدرنشینی باشد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در ادامه مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا در ارومیه، تیم ملی ازبکستان ۴ بر یک نپال را برد و صعود خود را قطعی کرد.

در این دیدار که قضاوت آنرا جو یونگ‌ها از کره‌جنوبی برعهده داشت، خوسنیدین نیشونوف در دقایق ۳ و ۱۵، اکبر عثمانوف در دقیقه ۱۳ و مشرب عدیلوف در دقیقه ۲۱ برای ازبکستان و مانی کومارلاما در دقیقه ۳۹ برای نپال گلزنی کردند ضمن اینکه بیجای شرست‌ها و بینود کورانگ از نپال کارت زرد دریافت کردند.

مشکلات فوتسال نپال زیاد است ولی بابت این باخت خوشحالیم

گوراک باشنت مربی نپال در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی گفت: علی رغم آنکه مشکلات زیادی در کشور نپال داریم و مجبور هستیم علاوه بر کار تا ساعت ۴ صبح، تنها امکان تمرین در ۲ ساعت ۶ ا ۸ صبح آن هم در مدرسه برای ما فراهم است ضمن اینکه در این کشور لیگ و مسابقات فوتسالی هم نداریم و مردم بیشتر به رشته فوتبال علاقه مند هستند.
وی ادامه داد: باخت ۴ بر یک امروز با توجه به اینکه ۲ سال قبل ما ۱۴ بر یک به ازبکستان باختیم بسیار خوشحال کننده بود و می‌توانم بابت پیشرفت فوتسالمان مسرور باشم.
مربی تیم نپال گفت: برای این مسابقات ما در نبود لیگ و مسابقات داخلی، ۱۲۳‌ بازیکن را از مناطق مختلف کشور جمع آوری کردیم و از این جمع ۳۷ بازیکن را انتخاب و بعد از برگزاری اردوهای کوتاه مدت این تعداد به ‌۲۵ و ۱۸ تقلیل یافت و در نهایت ۱۴ نفر نهایی را برای این مسابقات انتخاب کردیم.

صعود، مانع تلاش ما نمی‌شویم و دنبال صدرنشینی هستیم

باخودیر آخمدوف سرمربی ازبکستان با تمجید از تلاش نپالی‌ها برای کسب نتیجه خوب در این بازی گفت: برای ما همه بازی ها مهم است و تمام توان خود را چه بازیکنان اصلی در نیمه اول و چه بازیکنان جوان در نیمه دوم به کار گرفتند.
سرمربی ازبکستان در مورد بازی روز پایانی تیمش برابر تاجیکستان گفت: گرچه صعود کردیم ولی برای ما همه بازی ها مهم است و برای کسب پیروزی و صدرنشینی  به میدان خواهیم رفت.

۴۶

کد خبر 1313930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =