واکنش فرمانده سپاه سیدالشهدا به کشته شدن ابوبکر البغدادی/گام دوم انقلاب بر پایه مقاومت حرکت خواهد کرد

تسنیم نوشت:فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: گام دوم انقلاب بر پایه مقاومت حرکت خواهد کرد و همچنان که در گام نخست و در طول ۴۰ سال با وجود تهدیدها و تحریم‌ها به رشد و پویایی رسیدیم در ادامه نیز توفیقات فراوانی کسب خواهیم کرد.

 سردار حسن حسن‌زاده عصر امروز در آئین افتتاح راهیان نور دانش آموزی اظهار داشت: دفاع مقدس نمادی از فرهنگ عاشورا می باشد که ریشه و اساس اعتقادات مسلمانان است و در پی انتشار آن شاهد ترویج فرهنگ مقاومت هستیم.

وی افزود: در نزد مردم، فرهنگ از قانون محکم‌تر است، لذا ایستادگی، پایداری، ایثار، جهاد و شهادت در حال حاضر تبدیل به فرهنگ شده و به واسطه آن جنگ‌های نیابتی که استکبار در منطقه راه انداخته است به نفع اسلام تمام می شود.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران سپس با اشاره به اقدام آمریکا در از میان برداشتن سرکرده داعش تصریح کرد: در شرایط فعلی استکبار با چالش مقاومت روبه رو شده است به‌همین جهت با بکارگیری تمامی تجهیزات پیشرفته در دسترس نیز نتوانسته قدرت را در منطقه به دست بگیرد.

سردار حسن زاده ادامه داد: زمانی که نیروهای ما موفق به ساقط کردن پهپاد آمریکایی شدند کارشناس آمریکایی اظهار داشت که تمام تجهیزات پیشرفته‌ای که در اختیار عربستان قرار دارد در برابر امکانات محدود یمن بی اثر است.

وی با اشاره به تاثیر دوران دفاع مقدس در بهبود وضعیت اجتماع بیان کرد: ریشه و اساس مقاومت در گرو دفاع مقدس است‌ و در واقع دفاع مقدس مانند گنجی باارزش است که با گذشت 32 سال از پایان آن هنوز هم با استفاده از این گنج به پیروزی می رسند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: گام دوم انقلاب بر پایه مقاومت حرکت خواهد کرد و همچنان که در گام ابتدایی انقلاب و در طول 40 سال با وجود تهدیدها، تحریم‌ها، توطئه‌ها و مشکلاتی که برای انقلاب ایجاد شد به رشد و پویایی رسیدیم در ادامه نیز توفیقات فراوانی کسب خواهیم کرد.

217214

کد خبر 1315900

برچسب‌ها