۶۰ برنامه عملیاتی پلیس البرز در هفته پدافند غیرعامل اجرا می شود

ایرنا نوشت: رئیس پلیس عملیات فرماندهی انتظامی البرز اعلام کرد که تا پایان هفته پدافند غیرعامل ۶۰ برنامه عملیاتی در این استان اجرا می شود.

سرهنگ جواد صفایی روز شنبه اظهارداشت: این برنامه ها در حوزه های انتظامی و امنیتی با هدف ارتقای امنیت اجتماعی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: پدافند غیرعامل به عنوان یک اصل برای حفظ و مصون سازی جامعه با جلب مشارکت های همگانی درتامین امنیت آحاد جامعه پیگیری و محقق می شود.

پیشگیری یکی ازاصول مهم درپدافند غیرعامل و تامین کننده نظم و امنیت درسطوح مختلف جامعه برای کاهش هزینه مقابله با جرم خواهد بود.
سرهنگ صفایی افزود : با توجه به تحقق سیاست های ابلاغی و تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پدافند غیرعامل به عنوان اصلی ترین استراتژی و اولویت تمام برنامه ها و فعالیت ها سرلوحه کارفرماندهان انتظامی دراستان البرز است.
رئیس پلیس عملیات فرماندهی انتظامی البرز گفت : پدافند غیرعامل دفاع غیرمسلحانه با مجموعه باید و نبایدهایی است که بدون استفاده از سلاح و با بکارگیری امکانات موجود با رعایت اصول و سیاست های برنامه ریزی شده موجب ارتقاء توان و حفظ اقشار مختلف جامعه در مقابل تهدیدات و آسیب های اجتماعی است.
وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه ها درهفته پدافند غیرعامل اثرات مثبتی درارتقاء سطح توان علمی و دانش آحاد جامعه در مواجهه با آسیب ها در مخاطرات نوظهور در حوزه فضای مجازی و مراقبت والدین از فرزندان داشته باشد.
۸ الی ۱۴ آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل نام گذاری شده است.

46

کد خبر 1316840

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =