مدیر کل پدافند غیر عامل استان مرکزی :
راجع به تهدیدات نوین دیدگاهمان را بایدتغییر دهیم

فراهانی بر لزوم تغییر در نگرش تهدیدات نوین به علت گستره وسیع آن تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی، در همایش آموزشی پدافند غیر عامل که امروز برگزار شد، مدیرکل پدافند غیرعامل استان، پدافند غیر عامل را دفاع در برابر تهدیدات خواند وتصریح کرد: مقابله با تهدیدات یکی از ماموریت های اصلی قوای حاکمیتی ودستگاه های اجرایی است که علاوه بر تاکیدات رهبر به بحث اسناد بالادستی کشور برمی گردد واز ابتدای شروع به کار پدافند غیر عامل، قدم های خوبی برای مصون سازی برداشته شده است.


مسعود فراهانی در رابطه با هفته پدافند در استان بیان کرد: ۸تا۱۴آبان به عنوان هفته پدافند غیر عامل نامگذاری شده که این هفته بیشتر در جهت تبیین مباحث وگفتمان سازی وایجاد فهم مشترک از پدافند غیر عامل است.

فراهانی بر لزوم تغییر نگرش تهدیدات نوین تاکید کرد وگفت: گستره تهدیدات بسیار گسترده شده وتنها عرصه نظامی را شامل نمی شود؛ لازم است ما در رابطه با تهدیدات یک نگرش دیگر داشته باشیم.

وی در خصوص مرزبانی زیستی متذکر شد: امسال در استان اقدامات خوبی در این خصوص انجام شد وزیر ساخت هایی را که در ارتباط با مرزبانی زیستی بود شناسایی واحیا کردیم واگر نیاز به تعمیر وبازسازی داشت اقدام کردیم.

فراهانی در رابطه با نظارت بر تهیه وتوزیع مواد غذایی اظهار کرد: این موضوع در کارگروه صنعت ومعدن وتجارت مورد بررسی قرار گرفت و به طور مرتب بر مراکز توزیع غذا وعطاری هایی که مواد غیر مجاز می فروشند نظارت میشود تا برخورد لازم با متخلفان صورت گیرد.

46

کد خبر 1317097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =