تقدیر نماینده ولی فقیه از تلاشهای جهادی مدیران نوسازی مدارس لرستان در سیل

حضرت آیت الله میرعمادی در دیدار با کارکنان نوسازی مدارس اظهار داشت؛ قدردان زحمات جهادی تیم مدیریتی و کارکنان نوسازی مدارس استان در رفع مشکلات فضاهای آموزشی آسیب دیده از سیل هستیم

  به گزارش خبرآنلاین لرستان ،مهندس حیدری بهمراه معاونین و کارکنان نوسازی مدارس استان در دیداری صمیمی با حضرت آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه ، گزارش مبسوطی از عملکرد نوسازی مدارس استان و اقدامات صورت گرفته این اداره کل ارائه داد .
مهندس حیدری ضمن اشاره به ساخت ۲ فضای آموزشی بزرگ در پلدختر و معمولان در کمترین زمان ممکن ، اظهار داشت : ساخت فضاهای مذکور قرار بود در خردادماه سال آینده به پایان برسد اما با توجه به شرایط خاص این مناطق ، نوسازی مدارس این پروژه ها را در اقدامی جهادی و با تلاش های شبانه روزی ، موفق به اتمام این مدارس در مهرماه سال جاری شد و خوشبختانه هم اکنون دانش آموزان در این دو مدرسه مشغول تحصیل هستند .
تعمیر ۳۱۰ مدرسه آسیب دیده از سیل
وی در ادامه افزود ؛ علاوه برساخت این دو مدرسه ، نوسازی مدارس موفق شد با تعمیر ۳۱۰ مدرسه آسیب دیده از سیل ، شروع سال تحصیلی را با شادی زائد الوصف در مناطق سیل زده آغاز کند که این نشان از هم و غم مسئولین مربوطه در سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش ایشان برای رفع تنگناهای مردم شریف ایران اسلامی دارد .
مهندس حیدری با اشاره به استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس ، گفت : متاسفانه استان لرستان در بحث استاندارد سازی سیستم های گرمایشی جایگاه مناسبی را در کشور دارا نیست اما با برنامه ریزیهای صورت گرفته ، این اداره در گام نخست اقدام به استاندارد سازی سیستم های گرمایشی ۲ هزار و ۸۸۱ کلاس دارای علمک گاز نموده است که عمده این کار هم به لطف خدا و تلاش جهادی کارکنان نوسازی مدارس در حال اتمام است و در گام دوم والبته با تزریق اعتبارات مورد نیاز ، اقدام به برچیدن سایر مدارس دارای سیستم های گرمایشی غیر استاندارد خواهیم کرد .
تقدیر از تلاش های جهادی کارکنان نوسازی مدارس
در ادامه ی این دیدار حضرت آیت الله میر عمادی اظهار داشت : حادثه سیل سبب بروز مشکلات عدیده ای برای مردم شریف لرستان و بالاخص شهرهای پلدختر و معمولان شد و کمتر کسی تصور می کرد با شروع سال تحصیلی جدید ، مدارس این دو شهر آماده شوند اما با تلاش های جهادی کارکنان نوسازی مدارس شاهد افتتاح مدارس مناطق سیل زده استان با کمترین مشکل بودیم که جای بسی تشکر و قدردانی دارد .
وی در ادامه افزود : خوشبختانه ثمره ی کار وتلاش کارکنان نوسازی مدارس را هم اکنون با ساخت مدارس ایمن ، مستحکم و زیبا در جای جای استان لرستان شاهد هستیم که این خود مولود مشارکت آحاد مردم در ساخت مدارس و تلاش های جهادی کارکنان نوسازی مدارس می باشد .
آیت الله میرعمادی در ادامه این دیدار فرمودند : مدارس نا ایمن و فرسوده زیبنده مردم عزیزمان نیست و باید این کار مهم با مدیریت جهادی تلاش نوسازی مدارس رفع شود . وی رعایت دو اصل استحکام درونی و زیبایی بیرونی را برای ساخت مدارس دو اصل مهم و کلیدی برشمردند و نیل به این هدف را مرهون نظارت دقیق و مستمر مهندسین امر دانستند .
46
کد خبر 1319165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =