داوران جشنواره تئاتر استان لرستان معرفی شدند

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ترکیب هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان را معرفی کرد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فرید رحمتی با اشاره به اینکه در ترکیب هیات داوران جشنواره امسال از ظرفیت هنرمندان شاخص استان بهره جسته ایم، گفت: پس از بررسی های صورت گرفته و رایزنی با گزینه های مختلف، ترکیب هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان با حضور چهره های شاخص لرستانی بسته شد.


معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: بر همین اساس داوری آثار راه یافته به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان بر عهده اساتید ارجمند بهزاد فراهانی، شهرام گیل آبادی و غلامحسین شاه علی خواهد بود و نصرت الله مسعودی نیز به عنوان ناظر، هیات داوران را همراهی خواهد کرد.

استفاده از ظرفیت هنرمندان شاخص لرستانی ساکن تهران


وی در پایان خاطر نشان ساخت: استفاده از ظرفیت هنرمندان شاخص استان که در تهران مشغول به فعالیت هستند، می تواند زمینه انتقال دانش و تجربیات این اساتید و هنرمندان شاخص به شرکت کنندگان در جشنواره را فراهم نماید.
لازم به ذکر است که سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان طی روزهای ۲۲ و ۲۳ آبان ماه سال جاری به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

46

کد خبر 1319396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =