جشنواره فرهنگ اقوام گام موثری در ایجاد همگرایی ملی است

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری لرستان گفت : برگزاری جشنواره اقوام گام موثری در ایجاد همگرایی ملی است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، محمود ثمینی  دربازدید از جشنواره اقوام که به میزبانی لرستان در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خرده فرهنگ‌های متفاوت و بی‌بدیلی در برخی استان‌ها وجود دارد که با کنار یکدیگر قرار گرفتن، رنگین‌کمان زیبایی را تشکیل می‌دهند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره اقوام گامی موثر در ایجاد همگرایی ملی است، گفت: برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ‌های مختلف است.

همه اقوام عرق ملی و میهنی دارند

دکتر ثمینی تصریح کرد: آنچه حائز اهمیت بوده، همه اقوام عرق ملی و میهنی دارند و بسیار ارزشمند در کنار یکدیگر توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به تمدن تاریخی و باستانی استان، بیان کرد: برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ‌های مختلف استان‌های سراسر کشور به ویژه لرستان است.

ثمینی افزود: قبل از شروع جشنواره، جلسات هماهنگی بسیاری به منظور برگزاری هر چه بهتر انجام شد، همچنان که امروز شاهد استقبال خوب مردم و برقراری نظم و امنیت خاصی در جشنواره هستیم.

جشنواره اقوام گام موثری در ایجاد همگرایی ملی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره اقوام گام موثری در ایجاد همگرایی ملی است، گفت: برپایی برنامه‌های مختلف همانند برپایی موسیقی اقوام، بیش از پیش بر کیفیت این جشنواره افزوده است.

46

کد خبر 1319850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =