کشف ۱۶۰۰ عدد داروی قاچاق و غیرمجاز در فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف یک هزار و ۶۰۰ عدد داروی قاچاق و غیر مجاز در راستای اجرای طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی عطاری و باشگاه های بدنسازی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس استان اصفهان، سرهنگ حسن نیکبخت اظهار داشت: به منظور برخورد با توزیع کنندگان داروهای قاچاق و غیر مجاز طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی عطاری و باشگاه های بدنسازی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان اجرا شد.

وی افزود: در جریان اجرای این طرح ماموران طی بازرسی از ۲ واحد صنفی عطاری و یک باشگاه بدنسازی تعداد یک هزار و ۶۰۰ عدد داروی غیر مجاز فاقد مجوز وزارت بهداشت و قاچاق شامل قرص، کپسول و پودر بدنسازی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان ارزش داروهای مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه  ۶۵۷ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال عنوان کرد و گفت: افراد متخلف همراه با پرونده تشکیل شده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: توزیع داروهای غیر بهداشتی و قاچاق نه تنها باعث ضرر اقتصادی به کشور می شوند بلکه به سلامت و امنیت مردم هم لطمه می زنند و بنابراین پلیس با جدیت طرح های خود را در زمینه برخورد با عاملان فروش این گونه داروها ادامه خواهد داد و از شهروندان هم می خواهیم هرگونه اطلاعاتی در این خصوص را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

46

کد خبر 1320439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =