همت بلند وزارت صمت برای پیوستن به سازمان توسعه تجارت جهانی‌

رییس سازمان توسعه تجارت ایران با بیان‌اینکه در وزارت صمت همت لازم برای رفع مشکلات صنعتی و اقتصادی وجود دارد گفت:  برای برون رفت از شرایط فعلی باید از تشکل‌ها و تجربیات و دیدگاه‌های آنها بهره‌مند شد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، حمید زادبوم در بیست و پنجمین همایش صادرات غیرنفتی در تبریز با بیان اینکه تحریم‌ها اقتصاد کشور را دچار مشکل کرده‌ اما مشکلات کشور مربوط به امروز و دیروز نیست، گفت: امروز وظیفه داریم‌ دست صادرکنندگان را بگیریم‌ و به آنها کمک کنیم.
وی با بیان‌اینکه در وزارت صمت همت لازم برای رفع مشکلات صنعتی و اقتصادی وجود دارد، گفت: برای برون رفت از شرایط فعلی باید از تشکل‌ها و تجربیات و دیدگاه‌های آنها بهره‌مند شد.

رئیس سازمان توسعه تجارت کشور با اشاره به توافق ایران و اتحادیه اوراسیا گفت: به مدت یک سال با اوراسیا همکاری‌ خواهیم‌ داشت و در صورت انجام‌ تمامی تعهدات بعد از سه سال می‌توان توافق اصلی با اتحادیه اوراسیا را امضا کرد.

زادبوم با بیان‌ اینکه همتی بلند در کشور برای پیوستن به سازمان توسعه تجارت جهانی‌ وجود دارد، گفت: یک کشور موافق پیوستن ایران به این سازمان نیست و حتی با عضویت ناظر بودن ایران‌نیز مشکل دارد اما با همت صنعتگران خود بالاخره یک روز به این سازمان خواهیم‌ پیوست.
وی با قدردانی از صادرکنندگان و تولیدکنندگان کشور آنها را سربازان جنگ اقتصادی دانست.

46

کد خبر 1323097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =