پاسخ ملی‌پوش والیبال به توهین‌های کوبیاک در گفت و گو با رسانه لهستانی

لژیونر والیبال ایران بعد از مدتها پاسخ توهین های کوبیاک علیه ایرانی ها را داد.

پوریا فیاضی بازیکن تیم والیبال ایران که در لیگ لهستان بازی می کند در صحبت هایی درباره میشل کوبیاک گفت: من واقعا  رفتار کوبیاک را اصلا درک نمی کنم. فقط به این خاطر که حریف شما زیر تور هستیم نباید به ایران و ایرانی توهین کرد.

میشل کوبیاک بازیکن تیم ملی لهستان که بارها برابر ایران ظاهر شده و کاپیتان تیم ملی کشورش بوده در مصاحبه‌ای به شدت علیه ایرانی‌ها موضع گرفته است. بازیکن ایرانی تیم بژدین در لیگ لهستان درباره این اظهارات اخیر کوبیاک گفت: در طول بازی من فقط به رقابت و مبارزه در زمین فکر می کردم و هیچوقت به خانواده او کاری نداشتم. او به خوبی به یاد دارد که چه توهین ها و کلمات زشتی به کار برد. ایران و لهستان همواره روابط خیلی خوبی با هم داشته‌اند و به همین خاطر من خیلی تعجب کردم که یک نفر به خاطر یک باخت در زمین آنطور توهین کند و علیه همه ایرانی ها حرف های نامربوط به زبان بیاورد. 

به گزارش ایسنا، پس از اظهارات نژادپرستانه میشل کوبیاک، ملی پوش تیم والیبال لهستان در مورد مردم ایران، فدراسیون والیبال این کشور در حکمی از سوی کمیته انضباطی ستاره تیم خود را به شش جلسه محرومیت از حضور در تیم ملی محروم کرد.

251 251

کد خبر 1323771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
    4 10
    هر چی به ایرانی جماعت توهین کنی کمه