یک جوان ایتالیایی در کرج به دین مبین اسلام مشرف شد

فارس نوشت: یک جوان ایتالیایی الاصل با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز به دین مبین اسلام و مذهب تشیع مشرف شد.

یک جوان ایتالیایی الاصل به نام «الساندرو فرسینو» با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز  با اقرار به وحدانیت باری‌تعالی و نبوت پیامبر اکرم (ص) و امامت دوازده معصوم (ع) به دین مبین اسلام مشرف شد.

آیت‌الله حسینی همدانی در این مراسم تأکید کرد: مسلمان شدن یک باور قلبی است و لازم است که شخص پیش از اقرار به وحدانیت خدا و شهادت به نبوت پیامبر و امامت اهل‌بیت (ع) نسبت به اصول و فروع دین، درک و اعتقاد قلبی داشته باشد.

وی افزود: هرچند که دست‌پرورده‌های شیاطین بزرگی چون آمریکا، سعی در سیاه نمایی اسلام دارند اما تمام تلاش‌هایی‌ که گروهی چون داعش با عنوان دولت اسلامی برای ایجاد تشویش در چهره اسلام نمود، تاکنون بیهوده بوده و بی‌ثمر نیز خواهد ماند.

این جوان مسیحی کاتولیک، پیش از بجا آوردن شهادتین، با اصول دین، یعنی «توحید»، «عدل»، «نبوت»، «امامت»، «معاد» و مسائلی در خصوص امامت امام زمان (ع) و دوران غیبت و تفاوت مذاهب شیعه و تسنن، آشنا شده و در این خصوص توضیحاتی را دریافت کرد.

در پایان این مراسم آیت‌الله حسینی همدانی با اهداء یک جلد قرآن کریم به زبان انگلیسی، تشرف به دین اسلام و مذهب شیعه را به این جوان تازه‌مسلمان تبریک گفت.

46

کد خبر 1323814

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =