نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس ۲۷ آذر اعلام می‌شود

دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیأت‌های اجرایی در ۲۷ آذر خبرداد و گفت: کار بررسی صلاحیت تا ۲۶ آذر ادامه دارد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، مرتضی محمدزاده ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیأت‌های اجرایی تا ۲۶ آذر مهلت دارند تا صلاحیت داوطلبان را با استناد به نتایج استعلام‌های صورت گرفته از مراجع چهارگانه و بررسی‌های محلی، بررسی کنند و در ۲۷ آذر نتایج این بررسی‌ها را به هیأت نظارت استان و همچنین داوطلبانی که صلاحیت آنها احراز نشده، اعلام خواهند کرد.

وی افزود: داوطلبانی که صلاحیت آنها در هیأت‌های اجرایی احراز نشده است ۴ روز مهلت خواهند داشت تا اعتراض و شکایت خود را به هیأت نظارت استان اعلام کنند و هیأت نظارت نیز در مهلت قانونی ۲۰ روزه خود نسبت به بررسی شکایت داوطلبان ردصلاحیت شده و همچنین سایر داوطلبان اقدام و اعلام نظر خواهد کرد.

دبیر ستاد انتخابات استان اخبار منتشر شده در فضای مجازی درخصوص آمار داوطلبان تأیید یا رد صلاحیت‌شده در هیأت‌های اجرایی را نادرست خواند و گفت: هیأت‌های اجرایی تا ۲۶ آذر مهلت دارند تا صلاحیت داوطلبان را بررسی کنند و قطعاً این هیأت‌ها از همه مهلت زمانی خود برای بررسی دقیق‌تر صلاحیت‌ها استفاده خواهند کرد.

وی افزود: نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان، صرفاً به هیأت نظارت و خود داوطلبانی که صلاحیت آنها احراز نشده، اعلام خواهد شد و اخبار منتشر شده در خصوص آمار تأیید یا رد صلاحیت‌ها واقعیت ندارد.

46

کد خبر 1331749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =