سارقان سعادت آباد با شلیک هوایی متوقف شدند

میزان نوشت: رئیس کلانتری١٣٤ شهرک قدس از دستگیری ۲ تن از سارقان خانه‌های منطقه سعادت آباد پس از یک تعقیب و گریز پلیسی با شلیک ماموران خبر داد و گفت: دستگیری ۲ همدست آنان ادامه دارد.

سرهنگ "ضرغام آذین" گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در بلوار دریا ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدش تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و موفق شدند، در تحقیقات میدانی، تصویر ۴ سارق جوان را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید در محل‌های سرقت حاضر می‌شدند، شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه پلاک انتظامی خودروی سارقان مشخص نبود، افزود: ماموران کلانتری برای شناسایی سارقان تعداد گشت زنی‌های را افزایش تا اینکه در این گشت زنی‌های هدفمند به ۴ سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شدند و برای بررسی موضوع دستور ایست و توقف خودور را دادند.

آذین ادامه داد: متهمان با دیدن خودروی پلیس از محل متواری و پس از یک تعقیب و گریز طولانی ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت‌های مالی و جانی احتمالی، چند تیر هوایی شلیک کردند.

وی عنوان کرد: راننده خودروی سارقان به ناچار خودرو را متوقف و ماموران کلانتری موفق شدند ۲ تن از سارقان را دستگیر، ولی ۲ سارق دیگر از محل گریختند.

این مقام پلیسی ابراز کرد: در بازرسی از خودروی دزدان تعدادی ابزار و ادوات سرقت کشف و متهمان پس از انتقال به کلانتری به چند فقره سرقت منزل در منطقه سعادت آباد اعتراف کردند.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با بیان اینکه دستگیری ۲ همدست دیگر سارقان ادامه دارد، گفت: هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته‌اند. سرهنگ آذین با اشاره به اینکه درهای اکاردئونی می‌تواند بازدارندگی مطلوبی در برابر سارقان داشته باشد، از شهروندان خواست: حتی اگر برای زمان کوتاهی منزل را ترک می‌کنند حتما در آکاردئونی منزل را قفل کنند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1331819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =