اجرای پویش «حلقه وصل باشیم» در استان چهارمحال و بختیاری

همزمان با سراسر کشور پویش" حلقه وصل باشیم" در راستای تامین جهیزیه مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان  ، سرپرست اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری از اجرای پویش "حلقه وصل باشیم" در استان خبر داد و گفت: پویش «حلقه وصل هم باشیم» برای کمک به تامین جهیزیه فرزندان عقد کرده و تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان تشکیل شده است تا با مساعدت مادی و معنوی خیرین جهیزیه  این خانواده‌ها مهیا شود.

محمدی افزود: در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نفر از مددجویان زیرپوشش بهزیستی پشت نوبت بهره‌مندی از خدمت تامین جهیزیه هستند که در نظر است با جذب  مشارکت‌های مردمی برای تهیه جهیزیه مقدمات تشکیل زندگی برای آن‌ها فراهم شود.

سرپرست بهزیستی استان با اشاره به اینکه امسال ۴۱۰ میلیون ریال برای تأمین جهیزیه ۴۱ مددجو کمک شده است، گفت: برای شرکت در این پویش مردمی هر کس می‌تواند به اندازه توانایی خود از طریق خرید کالا و یا پول نقد این زوج‌های جوان را مورد حمایت قرار دهد.

وی اضافه کرد: علاوه بر ادارات، مجتمع‌های بهزیستی و موسسات خیریه، شماره حساب ۱۸۰۰۹۰۷۳۴۵۱۴۰۴۱ بانک توسعه تعاون برای واریز کمک های نقدی مردم  استان پیش‌بینی شده است.

46

کد خبر 1331880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =