سه طرح برتر کشوری به دانش آموزان پژوهشگر لرستانی تعلق گرفت

مراسم آغازین هفته پژوهش در دبیرستان فرهنگ منطقه 2 تهران با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش و دکتر برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، در این مراسم  24  دانش‌آموز پژوهشگر برتر کشوری معرفی شدند و  به همین مناسبت از 5 دانش‌آموز دوره ابتدایی اول، 5 دانش آموز دوره دوم ابتدایی، 7 دانش آموز دوره متوسطه اول و 7 دانش آموز دوره دوم متوسطه تقدیر شد. 


محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانش‌آموزی با تبریک هفته پژوهش به تمام پژوهشگران در تمام سطوح از دانش آموزان، معلمان، دانشجویان و اساتید اظهار کرد: این هفته فرصتی است تا بتوانیم بر مسئولیت‌های پژوهشی خود مروری کنیم.

مهم‌ترین کارکرد آموزش‌وپرورش تربیت انسان‌ها برای زندگی شرافتمندانه است


وی افزود: مهم‌ترین کارکرد آموزش‌وپرورش تربیت انسان‌ها برای زندگی شرافتمندانه است تا آنان بتوانند از هویت، ارزش، شخصیت و باورهایشان دفاع کنند.
 
وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه اگر این هدف را مأموریت جدیدی بدانیم، گفت: پژوهش جز تفکیک‌ناپذیر این مأموریت است، چراکه برای مجموعه آموزش‌وپرورش، پژوهش ضرورتی مهم و جدی است و تحقق مأموریت‌های نظام تعلیم و تربیت بدون پژوهش امکان‌پذیر نیست.

انتخاب 3 طرح برتر دانش آموزی از استان


در ادامه این گزارش عبدی پور رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت آموزش و پرورش لرستان با  بیان  درخشش و انتخاب 3 طرح برتر دانش آموزی از استان ،بیشترین سهم از جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران دانش‌آموزان  کشوری  به لرستان اختصاص  یافت  وی در ادامه اعلام داشت که در بین دانش آموزان برگزیده دوره ابتدایی دوم آقای آرتین سپهرنیا با طرح داستان خوانی در بین برگزیدگان دانش‌آموزان پژوهشگر دوره اول متوسطه :آقای محمدحسین ابوالفتحی و بردیا فیروزی با طرح بررسی و تحلیل مولفه‌های بنیادین کارآفرینی در دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان شهرستان خرم آباد  و در بین دانش‌آموزان برتر دوره متوسطه دوم؛ آقایان ،محمد محمدی و علی صادقی با طرح تشخیص بیماری‌های محصولات کشاورزی با استفاده از هوش مصنوعی بعنوان سه طرح برتر کشوری انتخاب شدند که این موفقیت را به دانش آموزان برگزیده ، اولیای محترم ، جامعه بزرگ فرهنگیان و دانش آموزان استان و همچنین مسئولین مرتبط با حوزه فعالیت این عزیزان تبریک عرض می نماییم .

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1332767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =