۰ نفر
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
لغو امتحانات دانشگاه‌های ارومیه

امتحانات دانشگاه‌های سراسری و آزاد ارومیه بخاطر شرکت دانشگاهیان در مراسم تشییع شهید سردار سلیمانی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

 به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، روابط‌عمومی دانشگاه‌های سراسری و آزاد ارومیه از لغو امتحانات این دانشگاه‌ها خبردادند.

روابط‌عمومی دانشگاه ارومیه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
 به اطلاع دانشجویان محترم می رساند بنا بر تصویب هیات رئیسه دانشگاه به جهت تسهیل  شرکت دانشگاهیان  در مراسم تشییع پیکر شهید والامقام سپهبد سلیمانی، کلیه امتحانات دانشگاه ارومیه روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۶-۱۷ دی ماه لغو و به بعد از امتحانات موکول شد.
تاریخ برگزاری امتحانات لغو شده اعلام خواهد شد.

همچنین روابط‌عمومی دانشگاه آزاد ارومیه هم اعلام کرد:

به استحضار دانشجویان محترم دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی می‌رساند حسب درخواست مکرر دانشجویان جهت حضور در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی و با پیشنهاد سید کاظم یکانی رئیس شورای فرهنگی استان، ریاست دانشگاه استان دستور جابجایی امتحانات مورخه  ۹۸/۱۰/۱۶ و ۹۸/۱۰/۱۷ روز دوشنبه و سه شنبه آذربایجان غربی به بعد از امتحانات را صادر کردند.

لذا کلیه امتحانات پایان ترم در مورخه   ۹۸/۱۰/۱۶ و ۹۸/۱۰/۱۷ روزهای دوشنبه و سه‌شنبه واحدها و مراکز دانشگاهی استان آذربایجان غربی از جمله ارومیه لغو و برگزاری آنها به بعد از امتحانات موکول گردید.

۴۶

کد خبر 1339097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =