نصب دوربین مخفی در خانه توسط زن، فساداخلاقی شوهرش را برملا کرد

ایران نوشت: چندی قبل زن جوانی با مراجعه به دادگاه ضمن شکایت از همسرش گفت: چند سال قبل با این مرد ازدواج کردم، او به من گفته بود که به‌خاطر اختلافات خانوادگی همسر اولش را طلاق داده است. من از او دو فرزند دارم، یک روز که به خانه آمدم او را در وضعیتی نامناسب با یک پسر بچه 11 ساله دیدم

وی افزود:آنقدر ناراحت و عصبانی شدم که می‌خواستم به پلیس زنگ بزنم تا دستگیرش کنند. اما او به دست و پایم افتاد و التماس کرد، بعد هم گفت که اشتباه کرده و توبه می‌کند. از این ماجرا مدتی گذشت و به‌خاطر اینکه شوهرم قول داده بود که دیگر چنین خطایی مرتکب نشود و به‌خاطر فرزندانم گذشت کردم. اما وقتی پرس و جو کردم متوجه شدم همسر اولش به‌خاطر همین موضوع از وی جدا شده بود و ظاهراً این مرد مشکل اخلاقی دارد.
با اینکه شوهرم قول داده بود اما مدام نگران تکرار این ماجرا بودم و به رفتارش شک داشتم به‌همین خاطر برای اطمینان بیشتر بدون اطلاع او در خانه دوربین مخفی نصب کردم تا زمانی که در خانه نیستم رفتار او را زیر نظر داشته باشم. سرانجام چند هفته بعد با دیدن یکی از فیلم‌ها دچار شوک شدیدی شدم، این بار نیز شوهرم یکی از شاگردانش را که پسری 12 ساله بود به خانه آورد و مورد آزار جنسی قرار داد. با دیدن این صحنه‌ها بشدت عصبانی شدم و به پلیس شکایت کردم.

بدین ترتیب متهم بازداشت شد و پرونده پس از تحقیقات به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
صبح دیروز این زن در حالی که در شعبه یازدهم مقابل قضات ایستاده بود ضمن بازگو کردن ماجرا در پایان اظهاراتش گفت: شوهرم اعتراف کرده که سه، چهار دانش‌آموز را به خانه آورده است اما در این مدت خیلی به من التماس کرده و خواهان بخشش شده است، من هم به خاطر آبروی فرزندانم می‌خواهم رضایت بدهم تا آزاد شود. اما رئیس دادگاه با رد درخواست این زن گفت: در این مرحله از رسیدگی به پرونده رضایت شما در پرونده اهمیتی نداشته و رفع مسئولیت کیفری نمی‌کند. شوهر شما مرتکب جرم شده و باید مجازات شود. بنابراین قاضی با صدور دستور بررسی تصاویر دوربین‌های مخفی موجود در پرونده و شناسایی پسرانی که مورد آزار قرار گرفته‌اند با قرار 3 میلیارد تومانی متهم را بازداشت کرد تا تحقیقات در این پرونده کامل شود.

23302

کد خبر 1340107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =