اردبیل از ۱۶۷ مسابقه کشوری میزبانی کرده است

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری ۱۶۷ مسابقه ورزشی در سطح کشوری در استان اردبیل میزبانی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، محمدرضا برادران عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا بدین لحظه ۱۶۷ میزبانی از مسابقات مختلف کشوری در سطح باشگاهی و لیگ در اردبیل میزبانی شده است.

به گفته وی در این مدت بیش از ۱۵۰ تیم ورزشی از استان اردبیل نیز به مسابقات کشوری اعزام شدند که با کسب عناوین و مدال‌های درخشانی در سطوح مختلف همراه شده تا نوید دهنده روزهای خوبی برای ورزش استان باشد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر و در مجموع ۳۹۵ هیئت ورزشی در شهرهای استان فعال هستند، یادآور شد: فعال سازی هیئت‌های ورزشی در تمامی شهرهای استان از جمله رویکردهای مهم اداره کل ورزش و جوانان است.

برادران به افتخار آفرینی‌های اخیر ورزشکاران اردبیلی نیز اشاره کرد و ادامه داد: تا بدین جای سال ۵۳ ورزشکار اردبیلی با حضور در مسابقات آسیایی، جهانی و بین المللی موفق به کسب مدال و قرار گرفتن در بین نفرات برتر رقابت‌ها شدند.

وی بر لزوم توجه به دانش افزایی مربیان و داوران نیز تأکید کرد و یادآور شد: به منظور ارتقای دانش فنی ورزشکاران و مربیان و داوران بیش از ۱۷۵ دوره آموزشی برگزار شده و نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری را در برگزاری چنین کلاس‌هایی شاهد هستیم.

46

کد خبر 1341859

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =