واکنش سازمان لیگ به تعویق بازی استقلال - الکویت

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به خبر تعویق بازی استقلال ایران و الکویت کویت در آسیا واکنش نشان داد و درباره احتمال ناتمام ماندن لیگ برتر هم گفت: هر امکانی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رسانه های کویتی و عربی زبان اعلام کرده اند که دیدار استقلال ایران و الکویت کویت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده و به جای سه شنبه یکم بهمن، شنبه پنجم بهمن برگزار خواهد شد. (لینک خبر) روزنامه الانبا کویت هم اعلام کرده به خاطر شرایط ایران، این مسابقه احتمالا به میزبان قطر برگزار می شود.

این در حالی است که تعویق بازی استقلال برنامه های فشرده لیگ برتر ایران را هم تحت تاثیر قرار می دهد و پیش بینی های سازمان لیگ برای برگزاری بازی های معوقه و در نظر گرفتن اردوهای تیم ملی را بر هم خواهد زد.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص تعویق بازی استقلال و الکویت گفت: هنوز که چیزی به ما ابلاغ نشده است. اگر این موضوع به ما ابلاغ شود، آنرا لحاظ خواهیم کرد.

مهدی درباره فشرده‌تر شدن برنامه های سازمان لیگ در صورت تعویق بازی استقلال در آسیا تاکید کرد: فعلا هر اتفاقی که در ۱۰ سال گذشته نیفتاده بود، برای ما رخ می دهد. باید ابتدا شرایط را ببینیم و لحاظ کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان درباره احتمال ناتمام ماندن مسابقات لیگ به دلیل فشردگی مسابقات از یک سو و برنامه و اردوهای تیم ملی در سال ۱۳۹۹ گفت: هر امکانی وجود دارد.

255 41

کد خبر 1343105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =