قائدی: نیمکت نشینی‌ام در تیم امید جالب نبود

مهر نوشت: مهاجم تیم ملی امید با بیان اینکه از نیمکت‌نشینی‌اش در دو بازی این تیم ناراحت بوده است، گفت: قسمت نبود به مراحل بالاتر صعود کنیم.

مهدی قائدی بعد از بازگشت تیم فوتبال امید ایران از مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک، گفت: تمام سعی و تلاشمان را کردیم تا صعود کنیم. هرچه در توان داشتیم گذاشتیم، ولی قسمت نشد بالا برویم. در بازی آخر خیلی موقعیت از دست دادیم.

وی درباره اینکه یک فرصت خوب گلزنی را مقابل چین از دست داد، تصریح کرد: همه موقعیت داشتند. می‌توانستیم چهار پنج گل به چین بزنیم. با دو گل هم صعود نمی‌کردیم. قسمت این بود.

مهاجم تیم فوتبال امید در پاسخ به این سئوال که مشکل اصلی این تیم چه بود، یادآور شد: آقای استیلی زحمتش را کشید. بازی دوستانه ما واقعا کم بود. آخرین نفراتی که برای مسابقات انتخاب شدند، دو هفته کنار هم بودند. بعضی‌ها در بازی با ازبکستان اولین دیدار خود را برگزار کردند. سایر تیم‌ها ۳۰، ۴۰ بازی دوستانه کردند، ولی با ما پایاپای بودند.

قائدی درباره اینکه در دو بازی نیمکت نشین بود، تاکید کرد: این برای خودم هم جالب نبود، ولی نظر سرمربی است. یکسری مربیان پلن‌هایی دارند. ما هم احترام می‌گذاریم. بازیکن از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود، ولی اینجا تیم ملی است و با باشگاهی فرق می‌کند.

مهاجم تیم استقلال در پایان گفت: در این مدت با کادر فنی و پزشکی تیم استقلال در تماس بودم و قرار است از شنبه به تمرین استقلال بروم.

255 41

کد خبر 1343134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =