۲۸ واحد صنفی محدوده خیابان ولیعصر پلمپ شدند

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از اجرای طرح نظارت بر صنوف در محدوده خیابان حضرت ولیعصر (عج) و خیابان جمهوری خبر داد و گفت: در این طرح از ۸۴ واحد صنفی بازدید شد.

سرهنگ "صادق قره باقری" در تشریح این خبر گفت: مأموران اداره نظارت براماکن عمومی پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ صبح روز گذشته بیست و چهارم دی ماه در راستای اجرای طرح نظارت بر صنوف، از ۸۴ واحد صنفی فعال در محدوده خیابان ولیعصر (عج) و خیابان جمهوری بازدید کردند.

وی در ادامه افزود: در این طرح به تعداد ۲۵ نفر از مدیران واحدهای صنفی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی وعدم رفتارهای هنجار شکن، تذکر و آموزش‌های لازم ارائه شد.قره باقری با اشاره به نتایج این طرح، خاطرنشان کرد: در این طرح ۲۸ واحد صنفی متخلف که فاقد پروانه کسب بوده برابر ماده ۲۷ قانون نظام صنفی بعلت عدم رعایت ضوابط و مقررات، برگ اخطاریه پلمپ شد.

رئیس پایگاه هشتم ٰ عمومی پایتخت در پایان تصریح کرد: پلیس با تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی خود بر واحدهای صنفی، درصدد کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی است از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

۴۷۲۱۲


 
کد خبر 1343135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =