خبرنگاران لرستان یک گام به خانه دار شدن نزدیک شدند

جلسه پیگیری مسکن خبرنگاران لرستان با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در پی دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر فراهم کردن زمینه واگذاری مسکن به خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان لرستان اولین نشست بررسی و پیگیری مسکن خبرنگاران با حضور مدیر کل راه و شهرسازی برگزار شد.

در نشست مشترک مدیر کل راه و شهرسازی لرستان و برخی از اعضا هیات مدیره خانه مطبوعات استان راههای واگذاری مسکن خبرنگاران و نحوه واگذاری به بحث و تبادل نظرگذاشته شد .

تامین زمین جهت احداث خانه مطبوعات لرستان

در این دیدار علاوه بر نحوه واگذاری مسکن به خبرنگاران ،تامین زمین جهت احداث خانه مطبوعات لرستان نیز در دستور کار قرار گرفت .

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با مهم قلمداد کردن نقش رسانه ها در توسعه همه جانبه استان همراهی آنان را با این اداره کل ستودنی توصیف کرد.

مهندس رضا خالقی با بیان این مطلب که خبرنگاران علی رغم تنگناهای مالی این اداره کل را حمایت کرده و نسبت به پوشش اخبار و اقدامات به نحو مطلوب عمل کرده اند ،گفت: آنان نیز به مانند اقشار مختلف جامعه حق دارند تا خانه دار شوند.

مدیر کل راه و شهرسازی گفت: تلاش خود را برای تحقق این مهم خواهد کرد راه و شهرسازی لرستان آمادگی دارد تا بر اساس قانون به واجدین شرایط در بین خبرنگاران مسکن واگذار کند.

در این دیدار مدیر عامل خانه مطبوعات لرستان با تقدیر از اهتمام وزیر راه و شهرسازی در بحث خانه دار شدن خبرنگاران لرستان آن را دستور طلایی خواند و گفت:بی شک تحقق این مهم بدون توجه ویژه نماینده وزارت در استان  امکان پذیر نخواهد بود .

تامین مسکن ،مهمترین برنامه خانه مطبوعات است

سید احمد موسوی تصریح کرد: رسانه ها خالقی را مدیری جوان و پیگیر می دانند و انتظار دارند با حساسیت دستور وزیر مبنی بر تسریع در امر خانه دار شدن خبرنگاران استان را به مرحله اجرا برساند.

موسوی در پایان افزود: یکی از مهمترین برنامه های این دوره خانه مطبوعات ،تامین مسکن اصحاب رسانه است که امیدواریم با حمایت مسئولان راه و شهرسازی استان این مهم اجرایی شود.

46

کد خبر 1344252

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =