معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از انتشار اولین شماره فصلنامه آموزشی، اطلاع رسانی و پژوهشی " تبریز پژوه " این معاونت خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، مرتضی موحد نیا با تاکید بر اهمیت هوشمند سازی خدمات مختلف شهرداری گفت: در راستای اجرای طرح هوشمند سازی شهر تبریز، ضرورت دارد خدمات شهرداری نیز به صورت هوشمند اجرا شود.
او افزود: بر همین اساس گروه مطالعات و پژوهش معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی زیرساخت های تحقق این هدف را در قالب برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت در دستور کار خود قرار داده است.

موحدنیا اظهار داشت: شهرداری تبریز عملکرد خدماتی و عمرانی خود را بر اساس فصول سال تنظیم کرده است و تدوین و انتشار فصلنامه بر اساس اولویت های زیرساختی خواهد بود.  

او ادامه داد: به اهتمام گروه مطالعات و پژوهش معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی اولین شماره این فصلنامه با رویکرد مدیریت بحران و پیشگیری از سوانح طبیعی منتشر شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز متذکر شد: دومین شماره این فصلنامه نیز تا پایان سال با رویکرد فضای سبز شهری منتشر خواهد شد.

46

کد خبر 1345821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =