رسولی: نتوانیم نامزد اصلاح‌طلب معرفی کنیم، از ارائه لیست و انجام فعالیت تشکیلاتی معذوریم/ منتظر روز ۱۲ بهمن هستیم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس ستاد انتخابات مرکزی جبهه اصلاح طلبان گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب فرموده‌اند انتخابات ضمانت کننده اقتدار ملی کشور است و شرکت در این فضا تضمین کننده امنیت ملی است.

سید حسن رسولی رئیس ستاد انتخابات مرکزی شورای عالی جبهه اصلاح طلبان گفت: ما به عنوان ستاد مرکزی انتخابات اصلاح طلبان منتظر روز ۱۲ بهمن هستیم که ببینیم چه نتیجه‌ای از سوی شورای نگهبان درباره افراد تایید صلاحیت شده به دست ما می‌رسد.

رئیس ستاد انتخابات مرکزی شورای عالی جبهه اصلاح طلبان تصریح کرد: در حوزه‌های انتخاباتی که بر اساس شاخص‌هایی که به تصویب شورای عالی سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان رسیده است نامزد داشته باشیم در آن حوزه حضور فعال تشکیلاتی خواهیم داشت. در حوزه‌هایی که نتوانیم نامزد اصلاح طلب معرفی کنیم از ارائه لیست و انجام فعالیت تشکیلاتی معذوریم.

او بیان کرد: ما در شورای سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان به حضور نامزدهای اصلاح طلب امیدواریم و بر اساس همین امیدواری است که ستاد تشکیل دادیم و جا و مکان خود را مشخص کردیم و در کنار آن توانستیم راهبرد معلومی داشته باشیم.

رئیس ستاد انتخابات مرکزی شورای عالی جبهه اصلاح طلبان گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند انتخابات ضمانت کننده اقتدار ملی کشور است و شرکت در این فضا تضمین کننده امنیت ملی است.

۲۱۷۲۱۵

کد خبر 1347051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =