آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/۲۰۰۸ یک شبه ۱۰ میلیون تومان گران شد

بازار خودرو چند هفته ای است در حال سپری کردن نوسانات قیمت است و این هفته را نیز با نوسان قیمت آغاز کرده است اما این نوسانات قیمت به سمت افزایش قیمت حرکت کرد و امروز شاهد افزایش قیمت تقریبا تمام مدل های خودرو بودیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طی چند هفته اخیر شاهد نوسان قیمت در بازار خودرو بودیم اما امروز بازار خودرو شاهد افزایش چند میلیون تومانی قیمت خودرو بوده است به طوری که تمام مدل های پراید افزایش قیمت را تجربه کرده اند.

قیمت پراید ۱۱۱ اس ای نسبت به روز گذشته افزایش ۵۰۰ هزار تومانی قیمت را تجربه کرده است و به قیمت ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و قیمت پراید ۱۳۲ اس ای نیز نسبت به روز گذشته ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است و به قیمت ۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و قیمت پراید ۱۳۱ اس ای نیز نسبت به روز گذشته ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشته است و به قیمت ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ نیز نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول نیز ۱ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۹۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ فول نیز روی ۱۱۶ میلیون تومان ثابت مانده است و قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای نیز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و به قیمت ۱۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۶ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۱۸۸ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو پارس ساده نیز ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و به قیمت ۱۱۳ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس نیز ۴ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۹۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت دنا تیپ ۱ روی ۱۳۵ میلیون تومان ثابت مانده است و قیمت دنا پلاس تیپ ۲ نیز ۸ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۱۸۸ میلیون تومان رسیده است.

قیمت رانا ال ایکس بر خلاف سایر خودروها ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است و به قیمت ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و قیمت سمند ال ایکس نیز با ۵۰۰ هزار تومان کاهش به ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1348327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =